قیمت جهانی طلا امروز 1400/09/02

فرادید| طلا بار دیگر به کانال 1700 دلاری نزدیک می شود. قیمت هر اونس طلای جهانی امروز 11 آذرماه در بازار به 1809 دلار و 10 سنت رسید که نشان از کاهش 40 دلاری نسبت به روز گذشته دارد.

پس از آنکه ریچارد کلاریدا، کارمند فدرال رزرو آمریکا در نشست سیاست پولی در دسامبر گفت که پیشنهاد تعدیل خرید اوراق قرضه را دارد، طلا به پایین‌ترین سطح خود از 10 نوامبر کاهش یافت.

کایل، تحلیلگر IG Markets گفت: در کوتاه مدت تا میان مدت، عوامل بنیادی بازار طلا خوب به نظر می رسند، زیرا بازده واقعی منفی است، اما احتمالاً سیاست پولی تقویت می شود و طلا در بلندمدت به قیمت پایین تری سقوط می کند. . رودا..

همچنین انتظارات فزاینده ای مبنی بر مداخله آمریکا و چین برای کاهش قیمت نفت وجود دارد که یکی از بزرگ ترین عوامل تأثیرگذار بر انتظارات تورمی است و این موضوع بر قیمت طلا تأثیر گذاشته و رشد این فلز گرانبها را محدود کرده است.

NBC Frapple، مدیر کل ABC Bullion، گفت که انتظار دارد قیمت طلا در هفته آینده کاهش یابد زیرا این فلز گرانبها نمی تواند به بیش از 1873 دلار در هر اونس برسد.

او گفت: “اگر قیمت در این هفته افزایش پیدا نکند و به زیر 1873 دلار بسته شود، شرکت کنندگان کوتاه مدت ممکن است روند نزولی را تجربه کنند، به ویژه پس از اینکه دلار حمایت پیدا کرد.”

رئیس جمهور آمریکا قرار است به زودی رئیس جدید فدرال رزرو را معرفی کند و تحلیلگران بر این باورند که اگر رئیس فدرال رزرو تغییر کند و برینارد به عنوان جروم پل جانشین شود، عامل عدم اطمینان در بازار افزایش می یابد و قیمت طلا افزایش می یابد. افزایش دادن. پاسخ مثبت خواهد داد تحلیلگران بر این باورند که حتی در صورت انتخاب مجدد جروم پاول، عدم اطمینان بازار همچنان بالاست، اما اگر رئیس جمهور فدرال تغییر کند، قیمت طلا شانس خوبی برای عبور از مرز 1900 دلار خواهد داشت.

  قیمت خودروهای سایپا، پراید و تیبا امروز پنجشنبه 13 آبان 1400.

قیمت فوری فلزات گرانبها

دیدگاهتان را بنویسید