قیمت جهانی طلا امروز 14/09/09

فرادید| طلا با وجود افزایش 0.23 درصدی همچنان در کانال 1700 دلاری قرار دارد. امروز نهم آذرماه قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار به 1788 دلار و 62 سنت رسید.

اگرچه نگرانی ها در مورد تاثیر همه گیری Omicron بازارهای جهانی را نگران کرده است، اما قیمت طلا در روز دوشنبه با تقویت دلار اندکی کاهش یافت.

به گزارش فرادید؛ هارشال باروت، مشاور ارشد تحقیقاتی در Metals Focus South گفت: با توجه به عدم اطمینان در مورد خطرناکتر بودن گزینه جدید از دلتا، قیمت طلا در محدوده 1780 تا 1830 دلار حمایت و معامله خواهد شد. آسیا.

باروت گفت: «اگرچه هنوز برای ارزیابی اینکه آیا ترس از تاج تاج انتظارات از افزایش نرخ بهره را کاهش داده است یا خیر، خیلی زود است، اما اگر گزینه جدید باعث شود فدرال رزرو از محرک های خود خارج شود، خطر افزایشی برای طلا وجود دارد.

کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا گفت که منطقه یورو برای مقابله با اثرات موج جدید اپیدمی کرونا یا اومیکرون آمادگی بیشتری دارد.

رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا ابراز امیدواری کرده است که بهبود اقتصاد ایالات متحده تحت تأثیر موج بعدی سلطنت قرار نگیرد. وی افزود: “من حاضرم با تسریع روند کاهش سیاست پولی موافقت کنم.”

عاملی که افزایش قیمت طلا را در معاملات امروز محدود کرد، تقویت دلار بود که هزینه خرید طلا را برای خریداران خارج از آمریکا افزایش داد.

به گزارش رویترز، جفری هالی، تحلیلگر ارشد بازار در OANDA، خروج طلا از اوج خود را در روز جمعه به کاهش شدید قیمت پلاتین و پالادیوم نسبت داد و گفت که ناتوانی طلا در افزایش قابل توجه قیمت نسبت به قیمت روز دوشنبه، عاملی منفی در این حرکت . . قیمت طلا کاهش یافت و احتمالاً کاهش خواهد یافت.

  «استفاده ابزاری» از زنان در تبلیغات ممنوع است

قیمت فوری فلزات گرانبها

دیدگاهتان را بنویسید