قیمت جهانی طلا امروز 14/03/03

فرادید| اگرچه طلا از مرز 1850 دلار عبور کرد، اما قیمت طلا کاهش یافت. امروز، 13 ژوئن، قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با 6.47 درصد کاهش به 1865 دلار و 12 سنت رسید.

قیمت طلا در اوایل روز جمعه به پایین ترین حد سه هفته اخیر رسید و سپس به بالاترین حد در چهار هفته گذشته رسید.

به گزارش فراد؛ بازار جهانی طلا همچنان بین افزایش نرخ بهره و تورم در ایالات متحده مبارزه می کند. با این حال، بازار طلا در هفته آینده احتمالاً افزایش می یابد، زیرا قیمت ها در هفته گذشته بالاتر از محدوده 1850 دلار در هر اونس به پایان رسید. قیمت هر اونس طلا در سه هفته گذشته حدود 1850 دلار است.

به گفته برخی تحلیلگران بازار، انتشار آمارهای ناامیدکننده اقتصادی از جمله تورم غیرمنتظره، زمینه را برای روند صعودی جدید طلا فراهم کرد.

به گزارش کیتکو، فروش بزرگ در بازار سهام آمریکا پس از داغ ترین قرائت شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا در بیش از 40 سال گذشته، باعث وحشت در بازار سهام و جستجوی پناهگاه امن برای این فلز گرانبها شد.

باب هابرکورن، تحلیلگر ارشد بازار در RJO Futures می گوید: «سرمایه گذاران بار دیگر به طلا به عنوان یک پناهگاه امن روی آورده اند.

آدام باتن، استراتژیست ارشد ارز در Forexlive.com می گوید: «ممکن است چند روز دیگر با معکوس کردن بازار اوراق قرضه ایالات متحده فاصله داشته باشیم.

با این حال، برخی از تحلیلگران همچنین خاطرنشان می کنند که فدرال رزرو اکنون در میانه ریاضت خود قرار دارد که می تواند منجر به کاهش ارزش دلار آمریکا و کاهش قابل توجه مقاومت در برابر طلا شود.

  پورشه کیمن GT; هدیه آلمانی که توربو نیست!

اوله هانسن، رئیس استراتژی مواد خام در بانک ساکسو، گفت که در مورد طلا تا زمانی که به بیش از 1875 دلار در هر اونس برسد، بی طرف خواهد ماند.

مارک چندلر، مدیر اجرایی بنوکبرن گلوبال فارکس، گفت که او همچنین بر قیمت 1875 دلار در هر اونس نظارت می کند که به نظر می رسد مقاومت قوی باشد.

قیمت فوری فلزات گرانبها

دیدگاهتان را بنویسید