قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۰۰/۱۱/۱۱

فرادید| طلا همچنان کاهش می یابد. امروز قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با 0.31 درصد کاهش به 1786 دلار و 10 سنت رسید.

تحلیلگران اظهارات جروم پاول را به کاهش قیمت فلزات گرانبها در آخر هفته نسبت می دهند. به گفته جروم پاول، وضعیت تورم کمی بدتر از ماه گذشته است و فرصت‌های زیادی برای افزایش نرخ بهره بدون تأثیر منفی بر بازار کار وجود دارد. جروم پاول نرخ بهره را افزایش نداد، اما نشان داد که احتمال افزایش نرخ بهره در ماه مارس وجود دارد.

قیمت طلا در واکنش به این سیگنال کاهش یافت و مرز 1800 دلار را از دست داد. اما این سوال باقی می ماند که آیا ادعای فدرال رزرو مبنی بر اینکه افزایش نرخ بهره تاثیری بر بازار کار ندارد صحت دارد؟ تحلیلگران بر این باورند که افزایش نرخ بهره تاثیر منفی بر بازار سهام خواهد داشت، اما رئیس فدرال رزرو گفت که می توان نرخ بهره را بدون تاثیر منفی شدید بر اقتصاد افزایش داد.

به گزارش فراد؛ با این حال، امید چندانی به طلا وجود ندارد. کندی رشد اقتصادی در ایالات متحده و تورم بالا ممکن است فضا را برای معکوس کردن روند نزولی قیمت این فلز گرانبها فراهم کند.

به گفته برخی تحلیلگران، فضا برای کاهش قیمت طلا در کوتاه مدت وجود دارد و هدف جدید 1750 دلار در هر اونس است. تحلیلگران دیگر می گویند بازار در موقعیت فروش بیش از حد است و می تواند در کوتاه مدت جهش کند.

فیلیپ استابل، استراتژیست ارشد بازار در Blue Line Futures گفت: “طلا ممکن است کاهش یابد، اما من همچنان در حال خرید هستم، زیرا فدرال رزرو بسیار تنگ و فشرده خواهد بود و آنها مجبور به خروج خواهند شد.” آنها خواهند بود. ”

  10 حقیقتی که باید در مورد برند شیائومی بدانید!

Sina Wealth Management، استراتژیست ارشد بازار در SIA Wealth Management، گفت که قیمت طلا می تواند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد زیرا تورم بالاتر دستمزدها در گزارش حقوق مزارع هفته آینده می تواند از کاهش موضع فدرال رزرو حمایت کند.

قیمت فوری فلزات گرانبها

دیدگاهتان را بنویسید