قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۰۰/۱۱/۰۹

فرادید| طلا به آرامی به سمت بالا حرکت می کند. قیمت هر اونس طلای جهانی امروز 13 آذر در بازار با 0.05 درصد افزایش به 1781 دلار و 11 سنت رسید.

به رغم افزایش جزئی پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو گفت، فدرال رزرو آمریکا درباره پایان زودهنگام سیاست خرید اوراق قرضه خود بحث خواهد کرد، قیمت طلا در روز چهارشنبه نزدیک به پایین ترین سطح یک ماهه خود باقی ماند.

هارشال باروت، مشاور ارشد آسیای جنوبی گفت: اظهارات پاول در کوتاه مدت موانع بیشتری برای طلا ایجاد کرده است، اما در عمل تغییری نکرده است، زیرا تعدیل سریعتر از حد انتظار در برنامه خرید اوراق قرضه قبلاً بر قیمت ها تأثیر گذاشته است. در فوکوس فلزات..

به گزارش فراد؛ ریچارد کلاریدا، افسر فدرال رزرو گفت: مقامات فدرال رزرو از افزایش تورم بالای 2 درصد ناراضی هستند، بنابراین کاهش تورم یکی از اهداف اصلی آنها است.

به گزارش رویترز، پس از عرضه نسخه جدید Omicron و اینکه آیا تورم موقتی است یا خیر، هنوز ابهامات زیادی در مورد رشد اقتصادی وجود دارد. ریچارد کلاریدا، سخنگوی فدرال رزرو آمریکا گفت: «مقامات بانکی از باقی ماندن تورم بالای هدف 2 درصد ناراضی هستند و کاهش تورم برای نزدیک نگه داشتن انتظارات به هدف بانک مرکزی مهم است.

سیاست بانک مرکزی انگلیس کاترین مان نیز روز سه شنبه گفت که نوع جدید Omicron می تواند اعتماد مصرف کننده را تضعیف کند و بهبود اقتصادی را تضعیف کند.

یکی از امیدها برای رشد قیمت طلا، سویه جدید ویروس تاج یا اومیکرون بود. یک دانشمند کره ای پیشنهاد می کند که اقداماتی که تاکنون مورد بحث قرار گرفته اند ممکن است برای کنترل omicron ها کافی نباشد. دولت آمریکا قصد دارد سفرها را محدود کند و نوع جدید ویروس کرون را کنترل کند و شایعاتی وجود دارد که ژاپن قصد دارد پروازهای بین‌المللی به این کشور را به مدت یک ماه متوقف کند و آلمان اعلام کرده است که برخی از افرادی که به طور کامل واکسینه شده‌اند به این ویروس مبتلا شده‌اند. نوع جدیدی از ویروس کرونا

  درگیری مدیران پرسپولیس با تراکتورهای آنتن زنده

قیمت فوری فلزات گرانبها

دیدگاهتان را بنویسید