قیمت بیت کوین امروز 1401/03/26

فرادید| بیت کوین به کانال 20000 دلار سقوط کرده است و به نظر می رسد این روند همچنان ادامه دارد. امروز، 17 ژوئن، قیمت بیت کوین 8.48 درصد کاهش یافت و به 20629 دلار معادل 669916460 جلد رسید.

پس از هشت روز متوالی کاهش قیمت، بیت کوین پس از سقوط به پایین ترین سطح 30 ماهه در حدود 20834.50 دلار اندکی بهبود یافت، اما همچنان در بازه زمانی روزانه بیش از 7 درصد کاهش نشان می دهد. ارزش بازار این ارز هم اکنون معادل 404.56 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 1.55 میلیارد دلار است.

به گزارش فراد؛ قیمت بیت کوین هم اکنون نسبت به هفته قبل 30 درصد کاهش یافته است. زیرا چهارشنبه گذشته، بیت کوین نزدیک به مرز 30000 دلار معامله می شد. بنابراین، قیمت فعلی بیت کوین صبح امروز 70 درصد کمتر از قیمت اوج تاریخی این ارز دیجیتال بود.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ این رقم 68 هزار و 664 دلار بوده و این رقم در 10 نوامبر سال گذشته تایید شد. همچنین صبح امروز، بازار بیت کوین به 403 میلیارد دلار رسید که نشان دهنده سهم 42 درصدی ارز دیجیتال در کل بازار است.

یک استراتژیست برجسته بازار ارزهای دیجیتال با نام مستعار دیو ویو گفت: بیت کوین وارد منطقه امن شده است. دو سال بعد به منطقه امن خرید برگشتیم.

این تحلیلگر معتقد است که کمتر از 25000 دلار فرصت خوبی برای خرید بیت کوین است. البته او معتقد است برای خرید نباید تمام سرمایه در این محدوده وارد بازار شود. در عوض باید اقداماتی برای خرید انجام دهیم تا در صورت کاهش مجدد قیمت بتوانیم میانگین را کاهش دهیم.

  ماجرای قتل دختر جوان اهوازی توسط پدرش

آرتور هیز، مدیرعامل سابق BitMEX، در تحلیل داده‌های این زنجیره گفت: «بیشتر وام‌گیرندگان در بازار اتریوم به تعهدات خود عمل نمی‌کنند، زیرا بازار فرو می‌پاشد و قتل عام جدیدی قریب‌الوقوع است». بیایید به بازار نگاه کنیم، پیش بینی ها می گویند که کف بیت کوین 20000 دلار و کف اتریوم 1000 دلار است. اگر این محدوده نقض شود، رهبران بازار چاره ای جز فروش دارایی های خود نخواهند داشت.

وال استریت ژورنال در مقاله ای که روز دوشنبه منتشر شد، به افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره فدرال رزرو در پایان نشست دو روزه غیرعلنی خود در روز چهارشنبه اشاره کرد.

اقتصاددانان گلدمن ساکس همچنین افزایش 75 واحدی نرخ بهره را در ماه ژوئن و جولای و به دنبال آن افزایش 50 واحدی در ماه سپتامبر و افزایش 25 واحدی در ماه های نوامبر و دسامبر پیش بینی کردند.

محققان Arcane معتقدند که “سرمایه گذاران باید حداقل در روزهای آینده برای نوسانات شدید و همبستگی بیشتر بین بازار سهام و ارزهای دیجیتال آماده باشند.” ”

در نتیجه این پیشرفت، شاخص ترس و طمع بیت کوین به عدد 8 رسید که نشان دهنده «ترس شدید» است. اگرچه بازار برای پنجاه و ششمین ماه متوالی در منطقه ترس شدید قرار دارد، اما این سطح از مارس 2020 مشاهده نشده است.

قیمت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید