قیمت بیت کوین امروز 1400/08/22

فرادید| بیت کوین نتوانست در کانال 69000 دلاری زنده بماند و قیمت آن کاهش یافت. امروز 13 نوامبر قیمت بیت کوین با 2.49 درصد کاهش به 63991 دلار رسید که معادل 1858842563 تن است.

بیت کوین یک ارز دیجیتال یا ارز دیجیتال است که در اصل به عنوان یک وسیله مبادله طراحی شده است. اما امروزه به عنوان ذخیره ارزش شناخته می شود.

به گزارش فرادید؛ این ارز دیجیتال به جای تکیه بر واسطه هایی مانند بانک ها، از رمزنگاری برای مدیریت و ایجاد سکه استفاده می کند. تاریخچه بیت کوین با اختراع این ارز توسط مردی ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو آغاز می شود.

ناکاموتو ایده بیت کوین را از ایده های مختلف جامعه پانک قبرس گرفته است. بزرگترین ارز دیجیتال جهان به سرعت در حال رشد است و به عنوان یک ارز در بین جوامع آنلاین و آفلاین شناخته شده است. از اواسط سال 2010، برخی از شرکت ها شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت جدید در کنار سایر روش های پرداخت کرده اند.

بازار در حال حاضر در حال افزایش است و بیت کوین می تواند پس از رسیدن به بالاترین قیمت خود تا 73000 دلار افزایش یابد. به نظر می رسد 100000 دلار بیت کوین احتمالا برای یک سال دیگر است.

آنچه در بازار اتفاق می افتد این است که اصلاح بیت کوین بسیار سریع است و خریداران بسیار قدرتمند هستند. اکثر کارشناسان بر این باورند که برخی از بازی‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال مرتبط با بازی و فناوری Metavars ارزش زیادی برای بازار ارزهای دیجیتال دارند و احتمالاً توسعه خوبی خواهند داشت.

  مرتضی عقیلی به سینما بازگشت

قیمت بیت کوین آخرین بار در 10 نوامبر به دلیل تورم پایدار به حدود 69000 دلار رسید. این استدلال که ارز دیجیتال پیشرو نقش محافظتی در برابر فشارهای فزاینده هزینه ایفا می کند با ترس از تورم تقویت شده است.

به گفته تحلیلگر متیو هایلند، در حالی که یک میلیون دلار برای سال 2025 در نظر گرفته شده است، طبق مدل فعلی بازار سهام برای قیمت بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو می تواند تا اوایل سال 2022 به راحتی به 250000 دلار برسد.

هایلند تاکید کرد که بازار بیت کوین هنوز بهترین روزهای خود را تجربه نکرده است، اما این مرحله ممکن است زمانی رخ دهد که قیمت بیت کوین به بیش از 100000 دلار برسد. طبق برنامه Plan S2F، ارز دیجیتال پیشرو تا دسامبر سال جاری به 100000 دلار خواهد رسید.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید