قیمت بیت کوین امروز 14/11/1400

فرادید| بیت کوین با 37000 دلار به کانال بازگشت.امروز 5 فوریه قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با 4.49 درصد کاهش به 37026 دلار معادل 1031803542 حجم رسید.

پس از سقوط بازار در ماه ژانویه، ارزهای دیجیتال وارد مرحله تجمیع شده اند. برخی از تحلیلگران انتظار دارند که قیمت ها تا حدودی در این ماه بهبود یابد، به خصوص پس از اینکه چندین ارز دیجیتال جایگزین در هفته گذشته از بیت کوین پیشی گرفتند.

به گزارش فراد؛ وزیر دارایی هند، نیرمالا سیتارامان، روز سه شنبه برای اولین بار در این کشور مالیات 30 درصدی بر درآمد حاصل از انتقال دارایی های دیجیتال را اعلام کرد. این اطلاعیه واکنش جدی در بازار برانگیخت.

نشانه‌هایی از فشار کوتاه‌مدت در بازار آتی بیت‌کوین وجود دارد که زمانی به وجود می‌آید که قیمت‌ها به‌طور غیرمنتظره افزایش می‌یابد و معامله‌گران کوتاه‌مدت را مجبور به ترک موقعیت خود می‌کند.

شاخص های فنی نشان می دهد که افزایش بالقوه بیت کوین می تواند در محدوده 40000 تا 45000 دلار باشد، زیرا حرکت در بلندمدت ضعیف است.

جک دروسی، مدیرعامل سابق توییتر، گفت که راه اندازی ارز دیجیتال دیم توسط متا یک اشتباه بود و متا باید بر روی ارزهایی مانند بیت کوین تمرکز کند.

Wilwoo، کارشناس بازارهای مالی بیت کوین می گوید: «بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین بیش از پنج ماه است که مالک بیت کوین هستند و میانگین قیمت خرید این سرمایه گذاران حدود 40000 دلار است. «فکر نمی‌کنم این سرمایه‌گذاران حاضر باشند دارایی‌های خود را با ضرر بفروشند.

این کارشناس معتقد است که مقایسه بازار با سال 2018 مقایسه اشتباهی است و افت آن تا 20 هزار دلار بعید است. وو معاملات آتی را یکی از دلایل اصلی بازار ذکر کرد و احتمالاً بازار برای چندین ماه متضرر خواهد شد.

  تکنیک های مختلف آموزشی و زمان استفاده از آنها

وو گفت: «در چند سال گذشته، شکل و ماهیت بازار تغییر کرده است و سرمایه گذاری نهادی در بیت کوین و ارزهای دیجیتال به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

وی گفت: بین سال‌های 2019 تا 2020، سرمایه‌گذاران در بلندمدت مقدار زیادی بیت‌کوین انباشته کردند و بیت‌کوین‌های زیادی خریدند، اما در کوتاه‌مدت اثر خرید را مشاهده نکردیم، زیرا قیمت‌ها توسط معامله‌گران آتی تعیین شده بود.

Willievo افزایش دارندگان بلندمدت و خریدهای سنگین در محدوده 32000 دلار را یکی از دلایل اصلی ادامه رشد بازار ذکر کرد. در نمودار 4 ساعته بیت کوین یک مثلث در محدوده قیمتی 33 تا 38 هزار دلار تشکیل می شود و در صورت شکسته شدن سقف، یعنی. با محدودیت 38 هزار دلار و بیشتر، قیمت بیت کوین احتمالاً افزایش می یابد.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید