قیمت بیت کوین امروز 14/11/10

فرادید| بیت کوین به آرامی در حال افزایش است. امروز اول فوریه قیمت بیت کوین با 8.23 ​​درصد افزایش به 88084 دلار معادل فولاد 1076101504 رسید.

بیت کوین روز جمعه به بالای 37000 دلار رسید که در 24 ساعت گذشته حدود 3 درصد افزایش داشت. در همین حال، برخی از ارزهای دیجیتال جایگزین پس از یک هفته پر نوسان و نوسان شروع به تثبیت کرده اند.

به گزارش فراد؛ تحلیلگران به دنبال نشانه هایی از جهش احتمالی در بازارهای سهام بودند که به نوبه خود می تواند خرید ارزهای دیجیتال را تشویق کند.

الکس کوپچیکویچ، تحلیلگر FxPro می گوید: «سرمایه گذاران به خروج سهام آمریکا در بحبوحه سیاست های پولی فدرال رزرو آمریکا ادامه می دهند. به گفته وی، اگر فشار فروش به همین منوال ادامه یابد، سرمایه‌گذاران بیشتری از موقعیت‌های خود در دارایی‌های پرریسک کاسته می‌شوند و این امر در درجه اول بر ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد. این بدان معنی است که افزایش قیمت کوتاه مدت می تواند محدود شود.

ارزش معاملات بیت کوین در روز گذشته بیش از 19 میلیارد دلار بود که کمتر از میانگین هفته و حتی ماه است. بیت کوین معمولاً روزانه بیش از 20 تا 25 میلیارد دلار معامله می شود و البته بیشترین ارزش معاملات در یکی دو ماه گذشته در روزهایی بود که قیمت ها به شدت کاهش یافت.

بانک سرمایه گذاری جی پی مورگان که قبلا قیمت بلندمدت بیت کوین را 150000 دلار تخمین زده بود، این پیش بینی را پس گرفت و نوشت:

پیش بینی قبلی ما بر اساس نوسانات بیت کوین طلا و روند صعودی بود و اکنون این پیش بینی غیر منطقی به نظر می رسد. تحلیلگران ما تخمین می زنند که قیمت تعادلی بیت کوین حدود یک چهارم 150000 دلار است. بر این اساس، JPMurgan قیمت تعادلی بیت کوین را 38000 دلار پیش بینی کرده است.

  دلار چگونه سقوط می کند؟

طبق پیش‌بینی منتشر شده توسط مجله Funders که توسط 33 کارشناس فین‌تک انجام شد، بیت‌کوین احتمالاً امسال به سقف قیمتی 93717 دلار خواهد رسید، اما تا پایان سال به 76360 دلار کاهش می‌یابد.

این رقم تقریباً 60 درصد بیشتر از قیمت بیت کوین در اوایل سال 2022 است. کارشناسان معتقدند سال 2022 سالی است که در آن بازار به پروژه های خاصی مانند متواری، وب 3 و ارزهای امنیتی توجه بیشتری می کند.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید