قیمت بیت کوین امروز 14/09/2700

فرادید| بیت کوین با کاهش شدید قیمت مواجه شده است. امروز 17 دسامبر قیمت بیت کوین با 3.81 درصد کاهش به 45920 دلار معادل 1413578320 تن رسید.

برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که بازارهای این ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول سال 2022 به شدت نوسان خواهد داشت.

نگرانی ها در مورد ادامه تورم و برخی پیش بینی های ناامید کننده برای آینده اقتصاد جهانی همچنان بیت کوین (BTC) و آلت کوین را پایین می آورد.

پس از یک موج خوب بهبود، قیمت بیت کوین با مقاومتی نزدیک به سطح 49500 دلار مواجه شد. بیت کوین کاهش جدیدی را آغاز کرده و زیر 48500 دلار معامله می شود.قیمت حدود 3 درصد کاهش یافته است و در خطر حرکت به زیر حمایت 47200 دلار است. حمایت بزرگ بعدی نزدیک به 47000 دلار است که می تواند کمتر از 45500 دلار باشد. .

به گزارش فراد؛ در جهت صعودی، مقاومت اولیه نزدیک به 48500 دلار است. مقاومت اصلی نزدیک به منطقه 49500 دلاری است که در بالای آن قیمت می تواند شتاب بگیرد.

اگرچه ارزش بازار بیت کوین در اوایل سال جاری به بیش از 1 تریلیون دلار رسید، هنوز تردیدهایی وجود دارد که این بزرگترین ارز دیجیتال ممکن است مدت زیادی دوام نیاورد. اسوار پراساد، استاد سیاست تجاری در دانشگاه کرنل، در مصاحبه اخیر با CNBC، پیش بینی کرد که می توان روزهای بیت کوین را شمارش کرد.

این اقتصاددان هندی-آمریکایی متقاعد شده است که بلاک چین در نهایت بزرگترین میراث بیت کوین خواهد بود. بیت کوین در حال حاضر 435 مرگ در رسانه ها دارد که قدیمی ترین آنها مربوط به دسامبر 2010 (دسامبر 2010) با قیمت 0.23 دلار است.

  مرگ مرموز یک مرد ثروتمند؛ قتل یا تصادف؟

با این حال، King Crypto همیشه توانسته قوی تر از همیشه به نظر برسد و در ماه گذشته با 69000 دلار رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد. برخی از سرسخت ترین منتقدان بیت کوین با وجود سود این ارز دیجیتال در حال مبارزه هستند. در ماه مه، معاون رئیس جمهور برکشایر هاتاوی موفقیت خود را “مزار کننده” توصیف کرد.

از سوی دیگر، مدیر عامل Microstrategy، Michael Sailor که پیش بینی می کند روزهای بیت کوین در سال 2013 شمارش می شود، اکنون یکی از بزرگترین مروجین این ارز دیجیتال است.

همچنین، ری دالیو، یکی از موفق ترین مدیران تمام دوران، در مصاحبه اخیر خود گفته است که بیت کوین طلای نسل جوان است.

بدبین سابق ارزهای دیجیتال بار دیگر تاکید می کند که بزرگترین ارز دیجیتال دارای ارزش است: بیت کوین تقریباً جایگزینی برای نسل جوان به عنوان طلا است و ارزش ذاتی ندارد، اما ارزش و در نتیجه شایستگی به دست آورده است.

این شرکت تحلیلگر خلق و خو گفت که با وجود کاهش قیمت ارزهای دیجیتال، شاخص نهنگ بازار حدود 15 درصد افزایش یافت. اکنون برخی معتقدند بازار ممکن است مانند شهریور عمل کند و سناریوی روند نزولی را از بین ببرد.

به گفته این شرکت، تعداد آدرس هایی که بین 100 تا 1000 بیت کوین دارند، نسبت به 10 هفته پیش بیش از 1.5 درصد افزایش یافته است که به این معنی است که 193 نهنگ جدید وارد بازار شده اند. پس از سقوط بیت کوین به زیر 6000 دلار، احساسات بازار به شدت کاهش یافت و اخبار اساسی غیرقابل پیش بینی باعث ترس و هیجان در بازار شد.

  چرا از خمیر دندان بدون فلوراید استفاده نمی کنید؟

شاخص ترس و طمع بازار نسبت به ماه گذشته که در محدوده طمع قرار داشت در محدوده ترس شدید قرار دارد.

یک تحلیلگر با نام مستعار planB معتقد است که بازار یک منطقه کلیدی برای صبر است و روند صعودی به زودی دوباره آغاز خواهد شد. تقریباً همه کارشناسان معتقدند که بیت کوین در نیمه اول سال 2022 به 100000 دلار خواهد رسید.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید