قیمت بیت کوین امروز 14/09/2300

فرادید| کاهش قیمت بیت کوین ادامه دارد. امروز 14 دسامبر، قیمت بیت کوین با 3.69 درصد کاهش به 47,052 دلار، معادل 1,425,557,970 جلد رسید.

بیت کوین یک ارز دیجیتال یا ارز دیجیتال است که در اصل به عنوان یک وسیله مبادله طراحی شده است. اما امروزه به عنوان ذخیره ارزش شناخته می شود.

به گزارش فراد؛ این ارز دیجیتال به جای تکیه بر واسطه هایی مانند بانک ها، از رمزنگاری برای مدیریت و ایجاد سکه استفاده می کند. تاریخچه بیت کوین با اختراع این ارز توسط مردی ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو آغاز می شود.

ناکاموتو ایده بیت کوین را از ایده های مختلف جامعه پانک قبرس گرفته است. بزرگترین ارز دیجیتال جهان به سرعت در حال رشد است و به عنوان یک ارز در بین جوامع آنلاین و آفلاین شناخته شده است. از اواسط سال 2010، برخی از شرکت ها، همراه با سایر روش های پرداخت، شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش جدید پرداخت کرده اند.

بیت کوین در 24 ساعت گذشته بار دیگر توسط دشمن قدرتمند خود یعنی مقاومت 50000 دلاری ضربه خورده است. همانطور که دیروز اعلام شد، بیت کوین که در حدود 49000 دلار معامله می شد، جهش جدیدی را آغاز کرد که منجر به شکسته شدن قیمت به بالای سطح هدف شد.

بیت کوین سپس به رشد خود ادامه داد و برای اولین بار طی چند روز به 51000 دلار رسید. با این حال، بیت کوین نتوانست بالاتر از این سطح بماند و در چند ساعت آینده به وضعیت فعلی خود یعنی حدود 47000 دلار بازگشت و 4000 دلار سقوط کرد.

  سوالات لو رفته برای آخرین امتحان ؟!

بیت کوین از شنبه گذشته که بیت کوین را از 58000 دلار به 42000 دلار رساند، نتوانست منطقه 50000 دلاری را به دست آورد.

در شرایط فعلی، ارزش بازار ارزهای دیجیتال پیشرو در بازار دوباره کاهش یافته است، اما همچنان بیش از 900 میلیارد دلار است. بر اساس گزارش ها، بازار ارزهای دیجیتال در حال آماده شدن برای نتایج نشست این هفته FOMC است.

بیت کوین، آلت کوین ها و سهام ارزهای دیجیتال به دلیل افزایش فشار پیش از نشست FOMC این هفته و توانایی فدرال رزرو برای افزایش سیاست های پولی سخت خود شاهد افزایش عرضه بودند.

گاوهای بیت کوین (BTC) به دفاع برگشتند و به 47000 دلار رسیدند. تحلیلگران معتقدند که چرخش جزئی در بازارهای سهام و نشست آتی فدرال رزرو (FOMC) دلایل اصلی چرخش دیروز است. برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که این کاهش حتی ممکن است به زیر 42000 دلار نیز برسد.

کارشناسان بر این باورند که سفارشات بیت کوین در حال حاضر زیاد نیست و بعید است مقاومت 53000 دلاری شکسته شود.

اگرچه کارشناسان معتقدند بازار در کوتاه مدت بهبود خواهد یافت، اما پیش بینی می کنند که روند صعودی بیت کوین ادامه داشته باشد و تا زمانی که قیمت بالای 40 هزار دلار باشد، روند صعودی بلندمدت این ارز ادامه خواهد داشت. بازار در حال حاضر فرصت خرید ندارد اما دو راه کم ریسک برای ورود به بازار وجود دارد.

اگر بیت کوین بتواند بالای مقاومت 53000 دلاری تثبیت شود، قیمت بیت کوین احتمالاً به شدت افزایش می یابد و فعالان بازار می توانند منتظر شکستن مقاومت برای ورود باشند. در صورت افت بازار، اولین محدوده حمایتی قوی که فرصت خوبی برای خرید است، محدوده قیمتی 40 تا 42 هزار دلار است.

  اهدای فولاد مبارکه بیش از 4000 کیف و نوشته نرم افزارهای ایرانی اسلامی به دانش آموزان کم درآمد منطقه

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید