قیمت بیت کوین امروز 14/09/1300

فرادید| بیت کوین به کانال 40000 دلار سقوط کرد. امروز 4 دسامبر قیمت بیت کوین با 16.63 دلار کاهش به 46788 دلار معادل 1540962780 تن رسید.

جمعه سیاه قرار بود هفته گذشته باشد. در حالی که ارزهای دیجیتال یک روز پس از روز شکرگزاری فروخته شدند، امروز برای سرمایه گذاران تاریک تر به نظر می رسد.

به گزارش فراد؛ بیت کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 20 درصد، اتریوم بیش از 8 درصد و سولانا 11 درصد سقوط کرده اند.

تهدیدی از سوی تاج Omicron وجود دارد که به کالیفرنیا نیز رسیده است. به یاد داشته باشید که عدم اطمینان اقتصادی منجر به اولین حمله کووید به ایالات متحده در مارس 2020 شد و بازار سهام را به زانو درآورد در حالی که بیت کوین را به کمتر از 5000 دلار کاهش داد.

هر مداخله نیاز به درمان جدیدی دارد. قرنطینه منجر به تحقیقات در مورد مشوق هایی شده است که منجر به کمبود نیروی کار و مشکلات زنجیره تامین شده است. در نتیجه، قیمت کالاها و نیروی کار در حال افزایش است. اکنون انتظار می رود که فدرال رزرو برای مبارزه با تورم نرخ بهره را افزایش دهد.

با این حال، این توضیحات به راحتی توضیح می دهد که چرا پوشش تورم به عنوان بیت کوین امروزه رو به کاهش است.بیت کوین سطوح بالایی از همبستگی را با سهام S&P 500 نشان می دهد که سرمایه گذاری گسترده تر می شود.

برخی کارشناسان بر این باورند که کاهش بیکاری در ایالات متحده و بازگشت نرخ بهره به سطح قبل از بحران در سراسر جهان می تواند به فدرال رزرو کمک کند تا سریعتر به سیاست پولی عادی بازگردد و دلار را کاهش دهد. این در نهایت می تواند منجر به افزایش ارزش دلار در بازارهای جهانی و به دنبال آن کاهش قیمت بیت کوین و سایر دارایی های پرخطر شود.

  قیمت بیت کوین، امروز 1401/19/19

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا هفته گذشته گفت که کاهش سیاست های پولی می تواند زودتر از حد انتظار به حالت عادی بازگردد.

با وجود کاهش ارزش بیت کوین به دلار و ترسی که طبق معمول بازار را فرا گرفته است، برخی از معامله گران از این تعدیل به عنوان فرصتی برای خرید در پایین قیمت ها استفاده می کنند. نایب بوکله، رئیس جمهور سالوادور که چند ماه پیش بیت کوین را به عنوان ارز قانونی کشور معرفی کرده بود، دقایقی پیش در توییتر اعلام کرد که 150 بیت کوین دیگر را به قیمت حدود 48700 دلار خریداری کرده است.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید