قیمت بیت کوین امروز 14/07/1400

فرادید| بیت کوین دوباره روند نزولی را در پیش گرفت. امروز، 26 فوریه، قیمت بیت کوین با 4.92 درصد کاهش به 36056 دلار معادل 1,039,512,508 حجم رسید.

بیت کوین (BTC) روز سه شنبه به بیش از 36000 دلار رسید و به حرکت خود در منطقه 37000 دلار ادامه داد. این ارز دیجیتال در حال حاضر در حدود 36000 دلار معامله می شود که 4 درصد کاهش به صورت روزانه دارد.

به گزارش فراد؛ با توجه به جهش دیروز، به نظر می رسد خریداران در حال بازگشت هستند، اما برخی از تحلیلگران انتظار دارند که قیمت ها قبل از کنفرانس مطبوعاتی فدرال رزرو آمریکا نوسان بیشتری داشته باشد.

انتظار می رود فدرال رزرو جزئیات این نشست را برای پایان دادن به برنامه خود برای خرید دارایی در ماه مارس ارائه دهد که می تواند همزمان با افزایش نرخ بهره باشد. نگرانی ها در مورد سیاست های پولی سخت تر منجر به فروش قوی دارایی هایی مانند سهام و ارزهای دیجیتال در دو هفته گذشته شده است.

حجم معاملات بیت کوین در چند روز اخیر افزایش یافته است. این ممکن است به معنای نوسانات بیشتر در آینده باشد. چندین شاخص بازار، مانند حذف موقعیت های خرید بیت کوین و نرخ بهره باز، نشان می دهد که فضا برای کاهش بیشتر وجود دارد.

مایکل مک کلون، تحلیلگر ارشد بلومبرگ، در مقاله ای می نویسد که بیت کوین در حال حاضر در نقطه عطفی قرار دارد و به نظر می رسد اگر این کاهش ادامه یابد، قیمت می تواند 30 درصد کمتر از میانگین متحرک 20 هفته ای حدود 38000 دلار باشد.

  آیت الله مجتهد شبستری درگذشت

یک تحلیلگر معروف به نام Material Scientist ادعا می کند که سرمایه گذاری منفی باعث کاهش بیت کوین می شود. او نوشت: “من می بینم که مردم همیشه در مورد بودجه های منفی صحبت می کنند و این باعث می شود بازار متوقف شود.”

اما ویلیام کلمنته، تحلیلگر معروف بازار، بارها گفته است که در شرایط فعلی، هیچکس نمی تواند بگوید که بازار در حال سقوط یا افزایش است. در حال حاضر با سرمایه گذاران با احتیاط رفتار می شود.

اگر بیت کوین نتواند افزایش جدیدی را بالای 38000 دلار آغاز کند، ممکن است کاهش جدیدی آغاز شود. کاهش پشتیبانی فوری نزدیک به منطقه 35700 دلاری است.

اگر محدوده 38000 دلار شکسته شود و قیمت آن محدوده تثبیت شود، هدف بعدی بیت کوین احتمالاً در محدوده قیمتی 40000 تا 42000 دلار خواهد بود.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید