قیمت بیت کوین امروز 14/02/141

فرادید| بیت کوین هنوز در کانال 30000 دلار است. امروز 15 می، قیمت بیت کوین با 1.24 درصد افزایش نرخ به 30069 دلار رسید که معادل 927117477 جلد است.

با کاهش احساسات دیجیتال، بیشتر ارزهای دیجیتال در روز جمعه افزایش یافتند. به نظر می رسد خریداران کوتاه مدت به بازی بازگشته اند، اگرچه شاخص های فنی روند صعودی محدودی را نشان می دهند. در این مدت بیت کوین نیز به 30000 دلار بازگشت.

میلیاردر و طرفدار معروف بیت کوین، جک دورسی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل توییتر تا 29 نوامبر سال گذشته، در توییتر توضیح داد که چرا معتقد است قیمت بیت کوین در آینده پس از فروپاشی اخیر دوباره افزایش خواهد یافت. ما خواهیم فهمید.

دورسی گفت که در حال حاضر به کاهش قیمت بیت کوین نگاه نمی کند. او متقاعد شده است که بیت کوین همیشه در دراز مدت دوباره افزایش خواهد یافت. دلیل اعتماد او افزایش استقبال از بیت کوین است. زیرا “افراد بیشتری می توانند از آن استفاده کنند.”

به گزارش فراد؛ اما باید توجه داشت که سناریوهای منفی برای بیت کوین بسیار بیشتر از احتمال افزایش است. ابتدا، پس از سیاست های محدودکننده فدرال رزرو برای کنترل تورم بیت کوین و بازارهای مالی پرخطر، آنها کاهش یافتند، اما تورم اینطور نشد.

این بدان معناست که سیاست‌های انقباضی احتمالاً در حال حاضر ادامه خواهند داشت. دومی مربوط به خروج سرمایه است. ارزش بازار ارزهای دیجیتال از 3 تریلیون دلار به 1.2 تریلیون دلار کاهش یافته است و هر روز سرمایه بیشتری از بازار ارزهای دیجیتال خارج می شود.

  رژیم غذایی سخت چگونه سلامت شما را به خطر می اندازد؟

به گفته این زنجیره، بیش از 700 هزار بیت کوین در هفته های اخیر فروخته شده است و اگر بیت کوین نتواند بر مقاومت غلبه کند، احتمالاً فشار برای فروش افزایش خواهد یافت.

دلیل سوم افت فنی بیت کوین است. اگر به نمودار روزانه بیت کوین نگاه کنید، کانالی از رنج را از ابتدای سال 2022 می بینید که کف این کانال در محدوده 32000 دلار و سقف کانال 48000 دلار است، اما پس از سقوط بیت کوین به زیر می رسد. 30000 دلار، این کانال رنج ناپدید شدن بیت کوین عملا یک عقب نشینی است و احتمالا شاهد کاهش خواهیم بود.

قیمت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید