قیمت بیت کوین امروز 14/02/141

فرادید| بیت کوین به روند نزولی خود ادامه می دهد. امروز 6 می، قیمت بیت کوین با 0.78 درصد کاهش به 36079 دلار معادل 1038479896 تن رسید.

بیت کوین با یک روند صعودی کوتاه مدت با حرکت سیگنال های منفی سقوط کرد. این ارز دیجیتال می‌تواند نزدیک به پایان بازه معاملاتی یک ساله، تا 30000 دلار کاهش یابد.

به گزارش فراد؛ بیت کوین در چند ماه گذشته نتوانسته 40000 دلار را نگه دارد و 47 درصد از بالاترین قیمت حدود 69000 دلاری خود در نوامبر گذشته عقب نشینی کرده است.

دیروز قیمت بیت کوین 10 درصد کاهش یافت. کاهش روز پنجشنبه بزرگترین کاهش در دو ماه گذشته بود. در 24 ساعت گذشته شاهد کاهش 8.08 درصدی قیمت در اولین رمزارز بازار بودیم که آن را به 36490 دلار رساند. ارزش بازار بیت کوین امروز به 694.994 میلیارد دلار کاهش یافته است.

لازم به ذکر است که حجم فروش فعلی بیت کوین خیلی بیشتر از قیمت های قبلی نیست. شاخص های فنی نیز به کاهش بیشتر اشاره می کنند و به سمت منطقه حمایتی 30000 تا 32000 دلاری حرکت می کنند.

جفری هالی، تحلیلگر ارشد بازار در کارگزاری Oanda، در ایمیلی گفت که اگر احساسات بازار به کاهش ادامه دهد، نمودارهای فنی در واقع نشان می‌دهند که بیت‌کوین می‌تواند به 28000 دلار و سپس به 20000 دلار برسد.

ادول پاتل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران پلتفرم سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Mudrex، گفت: بیت کوین نزدیک به 10 درصد سقوط کرده است و در حال از دست دادن پشتیبانی است. بیت کوین ممکن است کمتر از سطح فعلی خود باشد. پشتیبانی بعدی بیت کوین اکنون 32000 دلار است.

  قتل برای چشم چپ؛ متهم به انتقام جویی!

در پایان ماه مارس، مدیر صندوق سرمایه گذاری دیجیتال گلکسی اظهارات مثبت تری داشت و گفت که انتظار دارد قیمت ارزهای دیجیتال تا پایان سال افزایش یابد.

اگرچه نووگراز به چشم‌انداز بلندمدت بازار ارزهای دیجیتال خوش‌بین است، اما نووگراز همچنان در مورد عملکرد بازار در هفته‌ها یا حتی ماه‌های آینده تردید دارد زیرا سهام و سایر دارایی‌های پرریسک برای افزایش نرخ‌های بهره تحت فشار قرار می‌گیرند.

او یکی از قوی‌ترین حامیان پذیرش ارزهای دیجیتال است و کاملاً معتقد است که این عامل منجر به صعود بعدی در بازار خواهد شد و انتظار می‌رود اواخر امسال آغاز شود.

از سوی دیگر، یک شرکت آمریکایی پیش بینی می کند که بیت کوین در بلندمدت به 8.4 میلیون دلار خواهد رسید. اما این قیمت ها فقط یک پیش بینی هستند. پیش بینی به این معنا نیست که بیت کوین لزوما به این قیمت خواهد رسید. برخی کارشناسان نیز معتقدند بیت کوین در بلندمدت به نیم میلیون دلار خواهد رسید.

قیمت بیت کوین امروز 14/02/141منبع: تجارت نیوز

هیچ یک از این شرکت ها و تحلیلگران جدول زمانی برای پیش بینی خود ارائه نکرده اند و معتقدند این می تواند افزایش نهایی قیمت بیت کوین باشد. به یک معنا، این پیش‌بینی برای سال‌ها پس از جایگزینی بیت‌کوین به طلا است.

قیمت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید