قیمت بیت کوین امروز 14/02/1400

فرادید| بیت کوین هنوز نمی تواند به کانال 50000 دلار برسد. امروز، دوم دسامبر، قیمت بیت کوین با 2.24 درصد کاهش به 48583 دلار رسید که معادل 1459700526 جلد است.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیت کوین / دلار آمریکا دیروز به بالاترین سطح خود یعنی 49600 دلار رسید که بالاترین سطح از 13 دسامبر (22 دسامبر) است.

به گزارش فراد؛ بیت کوین در محدوده 49000 دلار معامله می شود، در حالی که تحلیلگران معتقدند عبور از سطح 50000 دلار می تواند ارز را به سطوح بالاتر بکشاند. از سوی دیگر، کاهش قیمت بیت کوین می تواند منجر به سقوط این ارز به 42000 دلار شود.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا روز گذشته در مصاحبه‌ای گفت که بازار ارزهای دیجیتال بسیار خطرناک است. با وجود نوسانات اخیر، بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که بیت کوین در حوزه بسیار حساسی قرار دارد و به زودی تکلیف روند آینده آن مشخص خواهد شد.

از سوی دیگر، جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر معتقد است که بیت کوین می تواند جایگزین دلار شود.

دلار آمریکا با غلبه بر نگرانی های Omicron بر نوسانات خارج از فصل در بازار کاهش یافت. بیت کوین در بلندمدت در این هرج و مرج به کجا ختم می شود؟ جک دورسی برای اولین بار معتقد است که بیت کوین جایگزین دلار خواهد شد.

دورسی به سوال کاردی بی، ترانه سرای آمریکایی، پاسخ داد که آیا ارز دیجیتال جایگزین دلار می شود؟ تبادل نظر بین دورسی و برنده جایزه گرمی، در بحبوحه شک و تردیدهای فزاینده در مورد انفجار Omicron، فضای کریپتو در توییتر را تکان داد.

  مطالعه محل اجتماع انجمن 24

دورسی ماه ها قبل از بازنشستگی از توییتر اعلام کرد که اگر در Square یا Twitter نباشد، روی بیت کوین تمرکز خواهد کرد. این موضوع باعث شد تا بسیاری بر این باور باشند که او توییتر را ترک کرد تا روی ارز دیجیتال تمرکز کند.

مایکل سیلور، مدیر عامل MicroStrategy در مصاحبه با The Information پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین در نهایت به 6 میلیون دلار در هر واحد خواهد رسید. سیلور معتقد است که قیمت سلطان ارزهای دیجیتال هنوز تا رسیدن به پتانسیل بلندمدت فاصله دارد.

در مصاحبه‌ای با CNBC در نوامبر، سیلور پیش‌بینی بسیار خوش‌بینانه‌ای داشت مبنی بر اینکه قیمت بیت‌کوین برای همیشه افزایش خواهد یافت: «نظر ما این است که بیت‌کوین بی‌ثبات خواهد بود زیرا به کل بازار ارزهای دیجیتال مرتبط است.» این جدید است، اما برای همیشه بالا می‌رود.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید