قیمت بیت کوین امروز ۱۳۰۱/۰۳/۲۹

فرادید| بیت کوین به شدت سقوط کرد. امروز 20 ژوئن قیمت بیت کوین با 7.91 درصد کاهش به 18860 دلار معادل 616727284 جلد رسید.

به نظر نمی رسد رکود بازار به پایین ترین سطح خود رسیده باشد، زیرا بیت کوین چند ساعت پیش حمایت ارزشمند 20000 دلاری خود را از دست داد و به پایین ترین سطح خود در چند سال اخیر رسید.

به گزارش فراد؛ همانطور که می دانید، بیت کوین از حدود 30000 دلار به 23000 دلار سقوط کرد پس از آن که گزارش تورم ایالات متحده آغاز یک روند نزولی در بازارهای جهانی بود. اما چند روز بعد، اوضاع بدتر شد و بیت کوین بارها حمایت بحرانی 20000 دلاری را لمس کرد.

تا روز جمعه، بیت کوین کمی بیش از 20000 دلار بود، اما مشخص بود که دیر یا زود به زیر این سطح می‌رسد و همانطور که قبلاً گفتیم، این اتفاق چند ساعت پیش رخ داد و بنابراین قیمت بیت‌کوین کوین به پایین‌تر از سطح بالایی رسید. 2017.

با کاهش امروز، بازده هفتگی بیت کوین به منفی 32 درصد کاهش یافت. ارزش تجارت بیت کوین در یک شب 32 میلیارد دلار بود که در مقایسه با روزهایی که قیمت به شدت کاهش یافت، ارزش پایینی است.

در روزهایی که قیمت ها به شدت کاهش می یابد، ارزش معاملات به شدت افزایش می یابد، اما این بار نه.

شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز عدد 6 را نشان می دهد. این عدد نشان دهنده ترس شدید در بازار است. تاکنون شاخص ترس و طمع بیت کوین تنها به عدد 5 رسیده است و امروز شاخص ترس و طمع تنها یک رقم بالاتر از این طبقه تاریخی است. بیت کوین در حال حاضر در یکی از بحرانی ترین شرایط تاریخ خود قرار دارد.

  تولید در خوزستان برای رونق بازارها باید رونق داشته باشد - با انتصاب متولی خاص مشکلات را در پایانه چذابه متوقف کنید

جیم کرامر، مجری CNBC تخمین می زند که بیت کوین احتمالاً تا کانال 12000 دلار سقوط می کند. جیم کرامر در مورد بیت کوین گفت: “من فکر می کنم قیمت بیت کوین 12000 دلار است.” او معتقد است که کاهش قابل توجه بیت کوین قبل از افزایش چشمگیر یک پدیده طبیعی است.

در نهایت، کرامر گفت که بیت کوین ممکن است به کانال 12000 دلار سقوط کند. سطحی که پیش از پاییز امسال مشاهده شده بود.

کرامر در مصاحبه‌های قبلی خود گفت که معتقد است بیت‌کوین و اتریوم ارزهای دیجیتال «قانونی» هستند و گفت تا زمانی که مردم آن‌ها را دارایی‌های بدون ریسک تلقی نمی‌کنند باید اجازه داشته باشند روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

با وجود کاهش گسترده در تمام بازارهای کریپتو، آدام بک هنوز نسبت به این دارایی خوشبین است و معتقد است بیت کوین تا پایان سال به 100000 دلار خواهد رسید. مایک نووگراتز همچنین گفت که بیت کوین ناپدید نمی شود، اما مدت زیادی طول می کشد تا از رکود اخیر خارج شود.

یعنی پس از شبکه سلسیوس، بابل فاینانس نیز پس از اعلام مشکلات نقدینگی، امکان برداشت تا سفارش بعدی را متوقف کرد.

قیمت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید