قیمت بیت کوین امروز ۱۳۰۱/۰۳/۲۳

فرادید| بیت کوین سقوط کرد و وارد کانال 27 شد. امروز 23 ژوئن قیمت بیت کوین با 3.99 درصد کاهش به 27,472 دلار معادل 917,454,912 حجم رسید.

پس از چندین تلاش کوتاه و ناموفق برای غلبه بر مقاومت 32000 دلاری در هفته گذشته، اولین رمزارز بازار به تدریج رو به افول گذاشت. رد اخیر قیمت در این منطقه منجر به کاهش قیمت به 30000 دلار شد و برای چندین روز در همان منطقه نوسان داشت.

به گزارش فراد؛ اما روز جمعه با اعلام تورم 8.6 درصدی آمریکا، چشم انداز ارز نیز به کلی تغییر کرد. شکستن این رکورد 40 ساله باعث شد BTC مردد شود و در نهایت به 29000 دلار سقوط کند.

با این حال، این پایان ماجرا نبود، زیرا بیت کوین ساعاتی بعد به شدت سقوط کرد. وضعیت اوایل امروز به اوج خود رسید و قیمت بیت کوین به 27000 دلار رسید.

در نتیجه این کاهش، ارزش بازار بیت کوین به 520 میلیارد دلار کاهش یافت. اما در عین حال، این ارز حدود 48 درصد بر آلتکوین ها تسلط دارد.

با کاهش قیمت های دیروز و امروز، شمع هفتگی بیت کوین در آستانه بسته شدن در پایین ترین سطح خود از سال 2020 قرار دارد. اگرچه رکود فعلی در بازار ارزهای دیجیتال پایدار و در حال فرسایش است، کارشناسان اکنون معتقدند تنها چیزی که ممکن است بر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد. تغییرات در اقتصاد و سیاست پولی ایالات متحده است.

اگر شمع زیر سقف روزانه 28000 دلار بسته شود، احتمالاً کاهش ادامه خواهد یافت. در این شرایط، همان سناریوی 21000 دلاری بیت کوین محتمل به نظر می رسد.

  قتل وحشیانه یک مرد جوان در یک قطعه زمین

اگر منطقی باشیم، فروپاشی بازار چندان دور از انتظار نبوده و این کاهش در شرایط اقتصادی جهانی کاملاً طبیعی است. با توجه به تورم بی سابقه جهانی، احتمال افزایش نرخ بهره و کاهش سیاست های دولت وجود دارد و این بازار در حال کاهش است.

اگر کریپتوکارنسی به 21000 دلار کاهش یابد، احتمال سقوط آلت کوین ها حتی بیشتر خواهد بود. برخی از کارشناسان می گویند زمانی که بازار در محدوده 30000 دلار معامله می شود، آلت کوین ها 50 درصد زیر محدوده قیمت فعلی سقوط می کنند.

البته تغییرات نامطلوب اخیر قیمت ها منجر به خروج صندوق های تامینی سنتی نشده است، زیرا گزارش ها حاکی از ادامه سرمایه گذاری این صندوق ها در بازار است. در همین حال، مدیرعامل گروه deVere همچنان روند صعودی خود را در بیت کوین حفظ کرده و معتقد است که این دارایی تا پایان سال به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

قیمت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید