قیمت بیت کوین امروز ۱۳۰۱/۰۳/۲۱

فرادید| بیت کوین به کانال 29 بازگشت. امروز 12 ژوئن، قیمت بیت کوین با 2.51 درصد کاهش به 29175 معادل 954022500 تن رسید.

چند روز گذشته یک دوره بی ثباتی کامل برای بزرگترین ارز دیجیتال در بازار بوده است، به طوری که قیمت ها از 6 ژوئن (16 ژوئن) به زیر 30000 دلار و حدود 32000 دلار رسیده است.

به گزارش فراد؛ با این حال، در آن زمان، بیت کوین تنها در چند ساعت بیش از 2000 دلار سقوط کرد و چشم انداز آن به سرعت تغییر کرد. با این حال، از آن زمان، شاهد افزایش قیمت دیگری بودیم که بیت کوین را کمی بعد به بیش از 31500 دلار رساند.

مدت کوتاهی پس از آن، نوسانات ادامه یافت و بیت کوین را به 30000 دلار بازگرداند. با این حال، ارز دیجیتال از آن زمان تقریباً در همان سطح باقی مانده است و ارزش بازار بیت کوین را به 580 میلیارد دلار رسانده و 46.5 درصد بر آلت کوین ها تسلط پیدا کرده است.

بازارهای جهانی دیروز کاهش یافتند که باعث کاهش سهام و ارزهای دیجیتال شد. سرمایه گذاران معمولاً با افزایش تورم ریسک خود را کاهش می دهند.

ارزش بیت کوین در 24 ساعت گذشته 4 درصد کاهش یافت، در حالی که اتر در مدت مشابه 6 درصد کاهش یافت. اکثر ارزهای دیجیتال پرخطر (آلت کوین ها) در روز جمعه عملکرد ضعیفی در برابر بیت کوین داشتند. این نشان می دهد که ریسک کمتری در میان معامله گران ارزهای دیجیتال وجود دارد.

بسیاری از کارشناسان نیز پیش بینی صعودی از بازار دارند، اما جو بازار منفی است. سیگنال‌های پایین همچنان بالاتر از سیگنال‌های صعودی هستند و به نظر می‌رسد در آینده نزدیک کاهش جدیدی رخ خواهد داد. اما سوال اینجاست که چه چیزی باعث این احساس منفی در بازار شده است؟

  تهران امروز تعطیل است

طبق توییتی از Santiment، معیار سنجش احساسات بازار به شدت در حال کاهش است. این بدان معناست که دارندگان بیت کوین در حال حاضر انتظار روند نزولی در بازار را دارند. البته در چنین شرایطی گاهی اوقات روند تغییر می کند و منجر به نوسانات غیرمنتظره صعودی می شود.

تحلیلگر AMBCrypto در مقاله ای می نویسد: چه بخواهید چه نخواهید، بازار در سال 2022 به پایین ترین حد خود خواهد رسید. احتمال انتقال بالا است.

کارشناسان معتقدند که اگر بیت کوین به 21000 دلار کاهش یابد، بیشتر آلتکوین ها احتمالاً بیش از 50 درصد از محدوده قیمت فعلی خود را از دست خواهند داد. به نظر می رسد اگر بیت کوین سقوط کند، آلت کوین ها آسیب بیشتری نسبت به بیت کوین خواهند دید.

در هر صورت، اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت 31250 دلاری را پاک کند، ممکن است افت جدیدی آغاز شود. کاهش فوری پشتیبانی نزدیک به سطح 30000 دلار است.

سطح بزرگ بعدی پشتیبانی نزدیک به سطح 29850 دلار است. حمایت پایه هنوز به منطقه 29500 دلار نزدیک است. روند نزولی زیر سطح حمایت 29500 دلار ممکن است روند نزولی جدیدی را آغاز کند. در این صورت می توان در کوتاه مدت قیمت را به 28500 دلار کاهش داد.

قیمت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید