قیمت بیت کوین، امروز 1401/19/19

فرادید| بیت کوین یک پله سقوط کرد و با قیمت 30000 دلار وارد کانال شد. امروز، 10 ژوئن، قیمت بیت کوین با 3.20 درصد کاهش به 30,197 دلار، معادل 968,825,449 جلد رسید.

بیت کوین بیشتر معاملات آخر هفته خود را در حدود 30000 دلار سپری کرد. تا روز دوشنبه، روند رشد قابل توجهی را آغاز کرد، در نتیجه دارایی به بالاترین سطح خود در چند روز گذشته، زیر 32000 دلار رسید.

در حالی که گاوها برای موج جدیدی از بهبودی آماده می شدند، خرس ها از حرکت باز ایستادند و در نهایت قیمت را به شدت پایین آوردند. تنها در چند دقیقه، ارز دیجیتال نزدیک به 3000 دلار کاهش یافت و به 29250 دلار (در Bitstamp) رسید. سپس بیت کوین به سرعت شروع به بهبود کرد و چند ساعت بعد به 31500 دلار رسید.

از آن زمان، قیمت بیت کوین دوباره اندکی کاهش یافت و به قیمت فعلی خود در حدود 30500 دلار رسید. ارزش بازار آن امروز به 580 میلیارد دلار می رسد و تسلط آن بر آلتکوین ها 46.6 درصد است. شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز به عدد 17 رسید که نسبت به چند روز پیش رقم بهتری است اما بازار همچنان در ترس است.

به گزارش فراد؛ این روزها که بیت کوین در محدوده 30000 دلار معامله می شود و معلوم نیست در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، این سوال پیش می آید که بهترین گزینه برای سرمایه گذاری کدام ارز است؟

یک استراتژیست معروف با نام مستعار Rekt Capital معتقد است که بیت کوین به زودی رشد خواهد کرد. با افزایش چشمگیر تسلط این ارز دیجیتال، الگوی صعودی در نمودار این ارز در حال شکل گیری است. البته رشد بیت کوین باعث کاهش آلت کوین ها می شود.

  از اول سپتامبر رتبه بندی معلمان را اعمال کنید

آخرین گزارش صندوق دیجیتال کوین‌شرز نشان می‌دهد که کل ورودی بیت‌کوین در هفته گذشته به ۱۲۶ میلیون دلار رسیده است. با این حساب مجموع درآمد این ارز دیجیتال از سال اول تا به امروز به 506 میلیون دلار می رسد.

این استراتژیست معروف معتقد است که اگر تسلط بیت کوین بین 49 تا 51 درصد بازار تثبیت شود، احتمالاً رشد آغاز خواهد شد. زمانی که بیت کوین بیش از 50 درصد از بازار را در اختیار داشت، حدود 60000 دلار قیمت داشت.

البته Rekt Capital نیز معتقد است که قیمت بزرگترین ارز دیجیتال بازار در حال کاهش است. اگر قرار باشد بازار سقوط کند، احتمالاً ارز پس از شکست 25 درصدی در حمایت سقوط خواهد کرد. بیت کوین بهترین محافظ دارایی ها در بازار ارزهای دیجیتال در دوره نزول است.

در 24 ساعت گذشته شاهد اتفاقات مهمی در بازار بیت کوین بوده ایم. به عنوان مثال، PayPal در نهایت اعلام کرد که امکان برداشت و انتقال بیت کوین و اتریوم به کیف پول شخصی را برای کاربران خود فراهم کرده است. مدیر صندوق دارایی دیجیتال کانادا 3iQ همچنین صندوق تجارت بیت کوین و اتریوم (ETF) را در استرالیا راه اندازی کرده است.

علاوه بر این، شرکت بزرگ Grayscale همچنان اعتماد خود به بیت کوین را به نقطه ETF تبدیل می کند.

قیمت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید