قیمت بیت کوین، امروز 1400/10/30

فرادید| نوسانات بازار بیت کوین همچنان ادامه دارد. امروز، 20 ژانویه، قیمت بیت کوین 0.62 درصد کاهش یافت و به 42,083 دلار، معادل 1,182,953,130 جلد رسید.

پس از افت اخیر قیمت منطقه 44000 دلاری، بیت کوین نتوانست حرکت بازیابی قابل قبولی را آغاز کند و بارها نتوانست آن را به زیر آن سطح برساند. امروز، ارزهای دیجیتال در بازار 1.35 درصد کاهش یافته و حدود 42000 دلار در نوسان هستند.

به گزارش فراد؛ قیمت بیت کوین به زیر 43000 دلار (میانگین 4 ساعت) سقوط کرد. روند بیت کوین کاهش یافت و مقاومت 42500 را از دست داد.

اولین پشتیبانی معتبر از Ibtcoin در نمودار یک روزه، محدوده 40000 دلاری است و اگر بیت کوین این محدوده را از دست بدهد، نزول ادامه خواهد داشت.

تراکنش های بیت کوین کش نیز به پایین ترین سطح خود در شش ماه گذشته رسید. Arcane Research در گزارش جدید خود نوشت: «ترس گسترده، به علاوه نوسانات کم، اخیراً باعث شده تا معامله گران تمایلی به انجام هرگونه اقدام احساسی نداشته باشند. گفتنی است افت قیمت اخیر با کاهش چشمگیر ارزش بازار این ارز همراه بود و امروز این اقدام به 782 میلیارد دلار رسید.

مارکوس سوتیرو، تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال گفت: حدود 170 شرکت متقاضی مجوز رمزنگاری در سنگاپور درخواست های خود را پس گرفتند یا پذیرفته نشدند.

ارزهای رمزپایه تحت تأثیر افزایش بازده اوراق قرضه و فشارهای نقدینگی جهانی قرار گرفته اند و اگر این روند ادامه یابد، حفظ ارزش ارزهای دیجیتال در سال آینده دشوارتر خواهد بود.

با توجه به گزارش رسانه‌ها در برزیل در مورد راه‌اندازی کریپتو ریو و سرمایه‌گذاری یک درصد از خزانه در ارزهای دیجیتال، احتمالاً بخشی از سرمایه این شهر به ارزهای دیجیتال اختصاص خواهد یافت که نشان می‌دهد ارزهای دیجیتال در جهت‌های نظارتی متفاوتی خواهند بود.

  جشن روز ملی خلیج فارس

با این حال، با افزایش بازده اوراق قرضه و تقاضای فزاینده برای پرریسک ترین دارایی ها، سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بدبین به نظر می رسند. ارزش کل بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر 1.97 تریلیون دلار برآورد شده است که نسبت به روز گذشته 1.78 درصد کاهش دارد.

بیت کوین در حال حاضر 40.10 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید