قیمت بیت کوین، امروز 1400/08/19

فرادید| بیت کوین به حرکت خود ادامه می دهد. امروز 10 نوامبر، قیمت بیت کوین با اندکی 0.27 درصد کاهش به 67,080 دلار معادل 1,897,927,980 تن رسید.

فقط سه روز پیش، بیت کوین در حدود 60000 دلار بود و عموم مردم فکر می کردند که آیا می تواند برای مدت طولانی بالاتر از این سطح بماند.

به گزارش فرادید؛ اما ماهیت ارزهای دیجیتال بارها و بارها ثابت می کند که در سه روز همه چیز می تواند کاملاً تغییر کند. بیت کوین به جای سقوط به زیر 60000 دلار، شروع به رشد کرد و به سرعت شروع به رشد کرد.

همانطور که دیروز اعلام کردیم قیمت بیت کوین با افزایش چند هزار دلاری به 66000 دلار رسیده است. در آن زمان، او به رکورد قبلی خود یعنی 67000 دلار بسیار نزدیک بود. او پس از گذراندن مدتی زیر این خط، سرانجام توانست آن سطح را بشکند و رکورد جدیدی را با 68600 دلار (در Bitstamp) ثبت کند.

بیت کوین در حال حاضر چند صد دلار کاهش یافته است، اما ارزش بازار آن 1.3 تریلیون دلار است. تسلط آن بر آلتکوین ها نیز به 43.7 درصد افزایش یافته است.

سرمایه گذاران برای معاملات بلندمدت خود بیت کوین می خرند و انباشته می کنند و سهام را از صرافی های متمرکز تخلیه می کنند. کارشناسان معتقدند این ممکن است نشانه ای باشد که تحلیلگران پیش بینی می کنند روند صعودی ارزش این ارزهای رمزپایه ادامه خواهد داشت.به نظر می رسد رسیدن به سطح 70000 دلار برای بیت کوین دور از دسترس نیست.

  چهره های سرشناس ایرانی متولد ۲۲ خرداد

crypto_birb، شبه تحلیلگر ارزهای دیجیتال، نسبت به روند فعلی قیمت بیت کوین خوشبین است. این تحلیلگر قدرت بیت کوین را در بخش فنی و زنجیره ای تایید می کند. @crypto_birb اشاره می کند که شکست مثلثی در نمودار قیمت بیت کوین 36000 دلاری، هدف 85000 تا 90000 دلار را تعیین می کند.

پیش‌بینی ژوئن/ژوئیه این تحلیلگر 100 درصد از قیمت بیت کوین دقیق بود. مقاومت کلیدی بعدی در آینده او 89364 دلار است. @crypto_birb در توییت اخیر خود پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین احتمالا تا 90000 دلار افزایش خواهد یافت.

بسیاری بر این باورند که رشد بازار به دلیل توییت بری سیلبرت، مدیر عامل گروه ارز دیجیتال است. او در توییتر نوشت: هفته بزرگی برای بازار ارزهای دیجیتال در پیش است. این توییت در بازار ارزهای دیجیتال گسترده بود و احتمالا خریداران را تشویق می کرد.

هشدارهای سیلبرت در مورد بازار ارزهای دیجیتال را نباید نادیده گرفت، زیرا او قبلاً فروپاشی DodgeQueen را پیش بینی کرده بود و شرکت سرمایه گذاری او اکنون بیش از 10 میلیارد دلار سرمایه در گردش دارد.

توئیت سیلبرت
تحلیلگران روند قیمت بیت کوین را ارزیابی کردند و پیش بینی کردند که بیت کوین بالاترین روند صعودی را دارد. تحلیلگران انتظار دارند که قیمت بیت کوین همچنان در حال افزایش باشد.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید