قیمت بیت کوین، امروز 1400/08/17

فرادید| بیت کوین پرواز کرد. امروز 8 نوامبر قیمت بیت کوین با 4.56 درصد افزایش به 65380 دلار معادل 1837197400 جلد رسید.

هفته گذشته بازار ارزهای دیجیتال رکورد قیمت اتریوم و برخی آلتکوین ها و حجم معاملات بیت کوین را تجربه کرد، اما در این مدت کاهش یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین طی هفت روز گذشته 2 درصد افزایش یافته است، در حالی که برخی از ارزهای اصلی دیگر مانند بایننس کوین، سولانا و اووالانچ به ترتیب 27 درصد، 34 درصد و 35 درصد افزایش یافته اند.

اما برخی از تحلیلگران بازار می گویند که احساسات سرمایه گذاران به طور کلی مثبت است و بیت کوین احتمالاً به سرعت آلتکوین به 66000 دلار رشد می کند. تحلیلگران بر این باورند که جهش بیت کوین به کانال 80000 دلاری بیش از حد نیست، زیرا بیت کوین در گذشته ثابت کرده است که می تواند چنین نوساناتی را ایجاد کند و این ارز دیجیتال تنها در ماه اکتبر بیش از 40 درصد رشد داشته است.

داده های Coinmarketcop نشان می دهد که بیت کوین هنوز توجه خریداران را به خود جلب نکرده است و پس از رشد تاریخی بیت کوین، اکنون بازار بر روی آلت کوین ها متمرکز شده است. وندوپاپ معتقد است که مدتی طول می کشد تا بیت کوین افزایش یابد. این کارشناس معتقد است اگر بیت کوین از مرز 64000 دلار عبور کند، قیمت آن افزایش می یابد که البته تا به حال این اتفاق افتاده است.

کوینتل تلگراف همچنین معتقد است که بیت کوین می تواند قبل از حرکت به 100000 تا 50000 دلار بهبود یابد، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. Wendopop همچنین تخمین می زند که رشد بیت کوین تا 100000 دلار تا پایان این ماه بعید است. با این حال، یک بررسی تخصصی نشان می دهد که اکثراً معتقدند بیت کوین تا پایان سال 2022 به قیمت 288 هزار دلار خواهد رسید.

  خبر خوش برای بازنشستگان؛ افزایش حقوق ۵۷ درصدی؟!

اختلاف دوباره با ایلان ماسک

توییت مدیر عامل تسلا دنیای مالی را تکان داد. ایلان ماسک ساعاتی پیش یک نظرسنجی در توییتر منتشر کرد. او نوشت که بهتر است 10 درصد از سهام تسلا را برای اهداف مالیاتی بر روی سودهای نامشخص در ایالات متحده بفروشیم.

تاکنون، این توییت نظرات زیادی از سوی سرمایه گذاران بیت کوین و کریپتو داشته است. برخی افراد نقابدار از او می خواهند که پذیرش بیت کوین را به عنوان پرداختی به تسلا برگرداند. دیگران نتیجه قیمت بیت کوین را جشن گرفتند. زیرا عاملی برای رشد قیمت این ارز دیجیتال محسوب می شود.

کارشناسان بر این باورند که انتظار می رود بیت کوین دوباره به ابزار پرداخت تسلا تبدیل شود. می تواند از فروش این سهام بین 12 تا 13 میلیارد دلار ارزهای رمزپایه جمع آوری کند و یکی از ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، دوج یا شبا را خریداری کند. از آنجایی که ماسک محافظ است، می تواند بیشتر روی بیت کوین سرمایه گذاری کند

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید