قیمت بیت کوین، امروز 14/10/1900

فرادید| بیت کوین دوباره در حال افزایش است و باید دید که آیا نرخ آن همچنان در حال افزایش است یا خیر. امروز 10 ژانویه، قیمت بیت کوین 0.67 درصد افزایش یافت و به 42184 دلار معادل 1208677060 حجم رسید.

دیروز قیمت بیت کوین حدود 41000 دلار در نوسان بود اما امروز با اندکی اصلاح به بیش از 42000 دلار بازگشت.

اگرچه تحلیلگران انتظار دارند که با کاهش حجم موقعیت های اهرمی در بازار آتی، وضعیت بازار بهبود یابد و پس از آن قیمت بیت کوین نوسان کمتری داشته باشد، اما از دست دادن چندین حمایت مهم ممکن است نشان دهنده کاهش شدیدتر قیمت ها در بازار باشد. آینده نزدیک. آینده.

به گزارش فراد؛ بیت کوین در حال حاضر با قیمت 42184 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن به زیر 800 میلیون دلار رسیده است. این در حالی است که تسلط بیت کوین به 39.9 درصد رسید.

روند نزولی فعلی در بازار ارزهای دیجیتال عمدتاً از تمایل فدرال رزرو برای مقابله با تورم ناشی می شود. بر اساس صورتجلسه آذرماه این بانک که روز چهارشنبه منتشر شد، افزایش احتمالی نرخ سود زودتر و سریعتر از حد انتظار اتفاق خواهد افتاد.

این اقدامات نقدینگی را از سیستم حذف می کند که به نوبه خود می تواند بهره وری دارایی های سفته بازانه با رشد بالا را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

مت مالی، استراتژیست ارشد بازار در شرکت Miller Tabak + Co، گفت که اگر فدرال رزرو تهاجمی تر عمل کند، آسیب پذیری دارایی های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال افزایش می یابد. او گفت: ارزهای دیجیتال از سال 2020 از تزریق نقدینگی عظیم فدرال رزرو سود برده اند.

  «استفاده ابزاری» از زنان در تبلیغات ممنوع است

وی همچنین در یادداشتی تاکید کرد: این رمزارز به سمت مرز 100 هزار دلار در حال حرکت است. ارزهای دیجیتال در خط مقدم ریسک و حدس و گمان قرار دارند. بر اساس آخرین سیاست های فدرال رزرو، بیت کوین می تواند محافظی برای ارزش بازار باشد.

به گفته مایک مک‌گلون از بلومبرگ، سطح 40000 دلار پشتیبانی فنی مهمی برای رامسرها است. ارزهای دیجیتال ابزار مهمی برای تعیین سطح ریسک در بین سرمایه گذاران هستند. با این حال، او پیش بینی می کند که بیت کوین در نهایت با دیجیتالی شدن جهان تکامل خواهد یافت.

تحلیلگران انتظار دارند که قیمت ارزهای دیجیتال به عنوان نشانه هایی از شرایط سالم تر بازار تثبیت شود. بیت کوین در سال گذشته به شدت کاهش یافت. اما تخمین‌هایی وجود دارد که هنوز می‌تواند در مقطعی از سال جاری به 100000 دلار برسد.

از سوی دیگر، مایکل وندپاپ، یکی از مشهورترین تحلیلگران در بازار ارزهای دیجیتال، از ماه می به بررسی دقیق بیت کوین پرداخته و قیمت بیت کوین را مورد بررسی قرار داده است. رسیدن به سطح 46 هزار دلار.

اگر قیمت نتواند به بالای 46000 دلار بازگردد، بازار ارزهای دیجیتال احتمالاً دوره طولانی تعدیل را پشت سر خواهد گذاشت. در این شرایط، قیمت بیت کوین احتمالا تا 30000 دلار کاهش می یابد.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید