قیمت بیت کوین، امروز 14/10/1800

فرادید| بیت کوین به روند کاهشی قیمت خود ادامه می دهد. امروز 7 ژانویه قیمت بیت کوین با 2.32 درصد کاهش به 41,894 دلار رسید که معادل 1,224,938,666 جلد است.

برای اولین بار در سه ماه گذشته، قیمت بیت کوین به زیر 44000 دلار رسید. این موضوع باعث نگرانی سرمایه گذاران شده است. شاخص ترس و طمع که نشان دهنده احساسات معامله گران است، ترس شدیدی را در بازار نشان می دهد. این امر تایید کننده سناریوی منفی قیمت این دارایی است.

برخی از کارشناسان معتقدند اکنون که بیت کوین سطح قابل توجهی از 45000 دلار را از دست داده است، ممکن است به 38000 دلار نیز سقوط کند. پس از رکود اخیر، جو بازار به سطحی از ترس شدید رسیده است و شاخص ترس و طمع در چند وقت اخیر در پایین ترین سطح خود قرار دارد.

به گزارش فراد؛ الکس گروگر، تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال معتقد است که این دوره ترس شدید فرصتی طبیعی و خوب برای فعالان بازار است.

بیت کوین در روز جمعه در حدود 41000 دلار تثبیت شد که در هفته گذشته حدود 9 درصد کاهش داشت. تحلیلگران انتظار دارند قیمت این ارزهای دیجیتال در روزهای آینده تغییر جهت دهد، اگرچه ممکن است در صورت مختل شدن سطح پشتیبانی فنی، این انتظار برآورده نشود.

نسبت تسلط بیت کوین، یا ارزش بازار معیار بیت کوین به کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال، در روز چهارشنبه به 39 درصد کاهش یافت. این نسبت از آوریل 2018، زمانی که ارزهای دیجیتال در بازار نزولی قرار داشتند، در پایین ترین سطح خود قرار دارد.

  اجرای رضا یزدانی در جشن حافظ

معمولا در زمان آشفتگی بازار، برخی از معامله گران آلت کوین هایی را با ریسک بالاتر فهرست می کنند. گزینه باقی مانده برای معامله گران، جستجوی امنیت نسبی در این بازار است که معمولاً با نسبت تسلط بیت کوین تخمین زده می شود.

تسلط ارز دیجیتال درصدی از ارزش دلاری آن ارز در مقایسه با ارزش دلاری همه ارزهای دیجیتال در جهان است. شاخص تسلط بیت کوین یکی از معیارهایی است که بسیاری از تحلیلگران در حال حاضر برای تصمیم گیری در مورد خرید و فروش از آن استفاده می کنند.

از سوی دیگر، تحلیلگران گلدمن ساکس معتقدند که قیمت بیت کوین در کوتاه مدت افزایش خواهد یافت. قیمت بیت کوین روند نزولی دارد. با این حال، تحلیلگران و استراتژیست های گلدمن ساکس به پتانسیل بازگشت این دارایی اعتقاد دارند.

زک پاندل، رئیس استراتژی جهانی FX و EM در گلدمن ساکس در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که قیمت بیت کوین احتمالا در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت. در اوایل این هفته، این شرکت سرمایه گذاری جهانی پیش بینی خود را برای قیمت 100000 دلار بیت کوین در سال 2022 به اشتراک گذاشت.

تحلیلگران خیابان Afix همچنین پیش‌بینی می‌کنند که قیمت بیت‌کوین قبل از رسیدن به اوج جدید کاهش می‌یابد. مارک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال اخیراً در مصاحبه ای پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین به 38000 دلار کاهش می یابد.

نووگراتز گفت که کاهش بیت کوین تنها یک اصلاح ساده پس از رشد چشمگیر بازار در سال 2021 است. پس از سقوط بیت کوین، دارایی بیت کوین دیجیتال گلکسی به شدت کاهش یافت، اما مدیر عامل این گروه گفت که نگران آینده میان مدت نیست. ارز دیجیتال به دلیل تقاضای سازمانی قوی برای بیت کوین.

  رئیس جمهور روسیه با رهبر انقلاب دیدار کرد

نووگراتز معتقد است که نوسانات بازار در هفته های آینده افزایش خواهد یافت، اما بیت کوین از حمایت قوی در محدوده 40000 دلار برخوردار است و بعید است که سقوط کند، اما ممکن است نوسانات کوتاه مدت تا 38000 دلار داشته باشیم.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید