قیمت بیت کوین، امروز 14/10/10

فرادید| بیت کوین به حرکت خود در جهت نزولی ادامه می دهد. امروز، اول ژانویه، قیمت بیت کوین 7.93 درصد کاهش یافت و به 46,880 دلار، معادل 1,422,362,460 جلد رسید.

بیت کوین یک ارز دیجیتال یا ارز دیجیتال است که در اصل به عنوان یک وسیله مبادله طراحی شده است. اما امروزه به عنوان ذخیره ارزش شناخته می شود.

به گزارش فراد؛ این ارز دیجیتال به جای تکیه بر واسطه هایی مانند بانک ها، از رمزنگاری برای مدیریت و ایجاد سکه استفاده می کند. تاریخچه بیت کوین با اختراع این ارز توسط مردی ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو آغاز می شود.

ناکاموتو ایده بیت کوین را از ایده های مختلف جامعه پانک قبرس گرفته است. بزرگترین ارز دیجیتال جهان به سرعت در حال رشد است و به عنوان یک ارز در بین جوامع آنلاین و آفلاین شناخته شده است. از اواسط سال 2010، برخی از شرکت ها، همراه با سایر روش های پرداخت، شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت جدید کرده اند.

دیروز بیت کوین در آخرین روز سال 2021 سقوط کرد و در کانال 46000 دلار معامله شد. در تحلیل تکنیکال، او سیگنال خرید را پس از از دست دادن بیت کوین سه روز متوالی در این هفته حفظ می کند.

لازم به ذکر است که قیمت ارزهای دیجیتال در ماه دسامبر کاهش یافته است و سرمایه گذاران این امر را به افزایش Omicron و تغییرات آب و هوایی نسبت می دهند. یکی از سرمایه‌گذاران معتقد است که سرمایه‌گذاران متعهد و مسئول محیط‌زیست نگران استفاده از انرژی در استخراج ارزهای دیجیتال هستند.

  «خاتون» به یکباره این جنجال را متوقف کرد

گسترش سویه emicron منجر به عدم سرمایه گذاری پرریسک (ارزهای دیجیتال) توسط سرمایه گذاران شده است و افزایش تعداد موارد emicron در ایالات متحده کاتالیزور اصلی برای کاهش قیمت ارزهای دیجیتال در ماه دسامبر است.

برایان کلی، مدیر اجرایی و موسس یک شرکت سرمایه گذاری، گفت اپیدمی و رکود به سبک Omicron در ایالات متحده بر جنبه های اقتصاد کلان تأثیر گذاشته است، به طوری که سهام دارای یا استخراج ارزهای دیجیتال بیش از دارایی های آنها در دسامبر کاهش یافته است.

ارزش کل بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر 2.19 تریلیون دلار تخمین زده می شود که 2.77 درصد نسبت به روز گذشته کاهش یافته است. بیت کوین با ارزش بازاری حدود 906.66 میلیارد دلار در رتبه اول بازار قرار دارد و 38.18 درصد از کل بازار را در اختیار دارد.

برخی از داده ها نشان می دهد که نهنگ ها همچنان منتظر کاهش قیمت بیت کوین به سطح حمایت 45000 دلار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید