قیمت بیت کوین، امروز 14/09/2800

فرادید| بیت کوین دوباره در یک روند صعودی قرار گرفت. امروز ۱۹ دسامبر، قیمت بیت کوین ۳.۲۲ درصد افزایش یافت و به ۴۷۲۶۳ دلار، معادل ۱،۴۳۱،۳۱۲،۶۹۲ حجم رسید.

بیت کوین یک ارز دیجیتال یا ارز دیجیتال است که در اصل به عنوان یک وسیله مبادله طراحی شده است. اما امروزه به عنوان ذخیره ارزش شناخته می شود. این ارز دیجیتال به جای تکیه بر واسطه هایی مانند بانک ها، از رمزنگاری برای مدیریت و ایجاد سکه استفاده می کند.

تاریخچه بیت کوین با اختراع این ارز توسط مردی ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو آغاز می شود. ناکاموتو ایده بیت کوین را از ایده های مختلف پیشنهاد شده توسط جامعه پانک قبرس گرفته است.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان به سرعت در حال رشد است و به عنوان یک ارز در بین جوامع آنلاین و آفلاین شناخته شده است. از اواسط سال 2010، برخی از شرکت ها، همراه با سایر روش های پرداخت، شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت جدید کرده اند.

به گزارش فراد؛ همین دو روز پیش فدرال رزرو آمریکا اعلام کرد که نرخ بهره را تغییر نخواهد داد و این خبر باعث افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین شد.

بیت کوین که در آن زمان 46500 دلار معامله می شد در عرض چند دقیقه به 49500 دلار رسید. درست زمانی که مردم امیدوار بودند که بیت کوین بالاخره بتواند بر سطح روانی 50000 دلار غلبه کند، خرس ها به بازی بازگشتند.

سپس بیت کوین به تدریج شروع به سقوط کرد و این بار دارایی به 45500 دلار سقوط کرد که پایین ترین قیمت از زمان سقوط گسترده بازار در 4 دسامبر (4 دسامبر) بود. بهبود 4000 دلاری از آن زمان تاکنون، و بیت کوین هنوز به رنگ سبز قابل مشاهده است، اما ارزش بازار آن زیر 1 میلیارد دلار است.

  خبرنگار «مرضیه امیری» بازداشت شد

تحلیلگران گلس‌نود توضیح داده‌اند که چه کسی مقصر عملکرد ضعیف بیت‌کوین است و چرا سطح 45000 دلار برای رشد آن بسیار مهم است. یوهانس، تحلیلگر زنجیره ای با ID ultravirtu@ در توییتر، فعالیت های معامله گران آسیایی، اروپایی و آمریکایی را در بازار بیت کوین در سال های اخیر مقایسه می کند.

به گفته وی، به گفته گلسنود، «فروش» عظیم از آسیا یکی از عوامل اصلی کاهش فعلی قیمت بیت کوین است. در عین حال، به نظر می رسد قدرت این عامل با گذشت زمان کاهش می یابد. در عوض، اپوزیسیون به رهبری تجار ایالات متحده و اتحادیه اروپا در حال افزایش است.

همانطور که قبلا توسط U.Today ذکر شد، در مارس 2021 (مارس 99)، نیروی اصلی فروش از بازار آسیا بود. تحلیلگران بلومبرگ این تئوری را بر اساس تجزیه و تحلیل خود از سطوح پایین و بالاترین روزانه در اوایل ماه مارس (اواسط مارس 1999) منتشر کردند.

کارشناسان بازار کریپتو معتقدند که بیت کوین در زمان حساسی قرار دارد، زیرا فروشندگان هنوز فعال هستند و قطع پشتیبانی فعلی می تواند منجر به کاهش عمیق تر قیمت بیت کوین شود.

در نمودار چهار ساعته ارز دیجیتال بیت کوین، اولین حمایت در محدوده 44 هزار و 500 دلار است، اما کارشناسان معتقدند این حمایت چندان معتبر نیست و احتمال سقوط بیت کوین تا محدوده 40 هزار دلار وجود دارد. کارشناسان معتقدند منطقه 40000 دلاری یک منطقه حیاتی برای بیت کوین است و کاهش بیشتر در این زمینه منجر به بهبودی در بازار برای مدت طولانی خواهد شد.

شاخص مقاومت نسبی در نمودار یک روزه بیت کوین 37 است و در حال حاضر سیگنالی برای بازار وجود ندارد.

  فتح «هورمشهر اقتصادی» با اصلاح نظام یارانه آغاز شد

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید