قیمت بیت کوین، امروز 14/09/2200

فرادید| بیت کوین همچنان زیر 50000 دلار معامله می شود. امروز 13 دسامبر، قیمت بیت کوین با 1.04 درصد کاهش به 48726 دلار معادل 1499981184 تن رسید.

اولین رمزارز بازار در چند روز اخیر تردیدهای زیادی را تجربه کرده و چندین بار تلاش کرده تا بر مقاومت روانی 50 هزار دلاری غلبه کند، اما هر بار که خرس ها تلاش کردند، این حرکات ناکام ماند.

آخرین نمونه از این تلاش روز جمعه بود، زمانی که گزارش هایی مبنی بر رسیدن ایالات متحده به بالاترین نرخ تورم در نزدیک به 40 سال اخیر منتشر شد. و این بار بیت کوین تقریباً به محض رسیدن به 50000 دلار سقوط کرد.

برای سومین بار در یک هفته، بیت کوین زیر 47000 دلار معامله شد.اما همانطور که دیروز گزارش شد بازدهی از این سطح این بار نسبتا خوب بود که دوباره قیمت را به 50000 دلار نزدیک کرد.

به گزارش فراد؛ در حال حاضر این ارز دیجیتال نتوانسته بر این سطح غلبه کند و کمی بیش از 48000 دلار است و ارزش بازار آن حدود 950 میلیارد دلار است.

توضیح روشنی برای اینکه چرا بیت کوین در شب 4 دسامبر به زیر 42000 دلار سقوط کرد، وجود ندارد. با این حال، شایان ذکر است که سقوط بازار ارز دیجیتال با سقوط بازار سهام و فرار سرمایه گذاران از دارایی های پرریسک همزمان شد. دلیل این امر اخبار مربوط به بزرگترین کارآفرین ساختمانی در چین اورگراند بود.

رسانه ها گزارش دادند که موسس به دلیل ورشکستگی احتمالی این شرکت که می تواند مشکلات جدی برای کل اقتصاد جهان ایجاد کند به دولت احضار شد.

  خرید و فروش ستاره های آسمان با قرارداد رسمی!

تحلیلگران Galaxy Digital Research معتقدند که اینطور نیست. به گفته آنها، اضطراب عمومی ناشی از سویه جدید Covid-19 Omicron و اظهارات رئیس فدرال رزرو جروم پاول در مورد کاهش احتمالی برنامه QE محرکی برای سقوط است.

متیو هوگان، مدیر ارشد سرمایه گذاری در Bitwise Asset Management، معتقد است که بیت کوین اکنون بعید است که فرصتی برای به روز رسانی اوج قیمت خود به 100000 دلار قبل از پایان سال 2021 داشته باشد.

سرمایه گذار و اقتصاددان معروف لوئیس ناولر معتقد است که برعکس، “نیروهای محرک” به سمت پایین هدایت می شوند. یک حباب بزرگ در بازار سهام متورم شده است که می تواند منجر به تعدیل شدید دارایی های پرریسک شود که منجر به کاهش قیمت بیت کوین به 10000 دلار می شود.

سقوط به زیر 46000 دلار یک سیگنال نزولی خواهد بود. بیت کوین باید تا 28500 دلار سقوط کند تا الگوی دو برابری کامل شود و چنین کاهشی می تواند به معنای کاهش زیر 10000 دلار باشد. این یک تخفیف 80 درصدی است و بیت کوین قبلا رفتار مشابهی از خود نشان داده است.» این سرمایه گذار به پایان سال 2017 اشاره می کند.

بر خلاف بیل بلین و لوئیس ناولر، تون وایس، تحلیلگر و معامله گر معروف، معتقد است که برای دفن ارزهای دیجیتال خیلی زود است. به گفته وی، بیت کوین امسال پس از فروپاشی فعلی شانس بیشتری برای رسیدن به رکورد جدید دارد.

مک گلان همچنین انتظار دارد سال 2022 سال موفقی برای بیت کوین و طلا باشد. وی گفت: قیمت بیت کوین در سال آینده به 100 هزار دلار خواهد رسید و طلا با قیمت 2000 دلار معامله می شود.

  قیمت جهانی طلا امروز 1400/08/14

مک گلون پیش بینی می کند که فعالیت های مرتبط با تورم در سال آینده انجام خواهد شد و گسترش تورم در سراسر جهان متوقف خواهد شد. این فرآیند می تواند به بیت کوین کمک کند تا به مرحله قابل توجهی در قیمت 100000 دلار برسد. به گفته مک گلان، این عوامل طلا را به 2000 دلار و نفت را به 50 دلار می رساند.

تحلیلگران JPMorgan معتقدند که بیت کوین یک کالای مصرفی است. این می تواند با فلزات گرانبها رقابت کند و به عنوان وسیله ای برای حفظ ارزش تلقی شود، اما در درازمدت جای خود را به اتریوم، ستون فقرات اقتصاد ارز دیجیتال می دهد.

در حالی که ارزهای ملی مانند دلار آمریکا به آرامی قدرت خرید خود را از دست می دهند، بسیاری بر این باورند که بیت کوین دقیقا برعکس است. بیت کوین در حال حاضر یک دارایی ضد تورم است.

عرضه مداوم 21 میلیون بیت کوین، این دارایی را به یک دارایی کمیاب تبدیل کرده است و آن را به یک ابزار سرمایه گذاری جذاب تبدیل کرده است که بسیاری از افراد در جریان آشفتگی مالی فعلی به آن روی می آورند.

بلومبرگ در بیانیه اخیر خود گفت بسیاری از سرمایه گذاران اکنون با سرمایه گذاری در بازار بیت کوین خود را در برابر تورم محافظت می کنند. این شرکت حتی بیت کوین را “بهترین ابزار برای جلوگیری از تورم” نامید.

این ایده که بیت کوین می تواند چنین جایگزینی باشد توسط نام های معروفی مانند آنتونی اسکاراموچی، پل تودور جونز و بری استرنلیخت حمایت می شود. جردن پیترسون، روانشناس بالینی و چهره شناخته شده در یوتیوب، اخیراً به باشگاه حامیان بیت کوین پیوسته است.

  از تور مشهد با راهنما لذت ببرید.

پترسون گفت که پس از یک مصاحبه آموزشی با دکتر سیفدیان آموس که گفت بیت کوین اساسا قدرتمندترین فناوری دفاعی در برابر تورم است، بیت کوین بیشتری خریده است.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید