قیمت بیت کوین، امروز 14/09/09

فرادید| بیت کوین همچنان به نوسانات قیمتی خود ادامه می دهد و به ثبات نمی رسد. امروز 15 دسامبر، قیمت بیت کوین با 2.23 افزایش به 48091 دلار رسید که معادل 1458600030 تن است.

قیمت بیت کوین دیروز به 45672 دلار کاهش یافت و اکنون تحلیلگران Sasa Technical Analysis می گویند که بیت کوین احتمالا تا 40000 دلار کاهش می یابد.

به گزارش فراد؛ سقوط بیت کوین به محدوده 45000 دلار چشم انداز کاهش بازار را به 40000 دلار افزایش داد. معامله گران انتظار داشتند که بیت کوین با نزدیک شدن به سال 2022 به 100000 دلار افزایش یابد، اما بازار انتظارات را برآورده نکرد.

با نزدیک شدن به سال، به نظر نمی رسد که بیت کوین امسال بتواند هیچ مانعی را بشکند. با در نظر گرفتن این موضوع، برخی از پیش بینی های خوش بینانه چند ماه اخیر برای رسیدن به 100000 بیت کوین در سال جاری تا حد زیادی غیر واقعی است و احتمالاً این سطح جدید در سال 2022 خواهد رسید.

بیت کوین روز دوشنبه ۷ درصد دیگر به دلیل نگرانی ها در مورد فدرال رزرو سقوط کرد. اظهارات اخیر جروم پاول نشان می دهد که مقامات می توانند برنامه خرید اوراق قرضه خود را به دلیل انفجار Quaid-19 جدید متوقف کنند.

هفته گذشته، مشکلات موجود در بازار کریپتو همچنان حل نشده بود و قیمت بیت کوین و اتریوم دوباره به 6 درصد کاهش یافت.
هفته گذشته، کمیسیون ها، معافیت های مالیاتی و فروش هنگفت قیمت ها را در بازار کریپتو پایین آورد. اکنون علاوه بر این عوامل، تصمیمات فدرال رزرو نیز این بازار را تحت تاثیر قرار داده است.

  از شنبه ثبت نام رانندگان در سرویس مدارس آغاز می شود

بسیاری از فدرال رزرو انتظار دارند که نرخ بهره را افزایش دهد و روند انقباض را تسریع بخشد (به معنای کاهش تدریجی دارایی های انباشته شده در ترازنامه بانک مرکزی و اولین گام در بسته شدن یا خروج از برنامه محرک پولی). سرمایه گذاران نگران ارزهای دیجیتال هستند.

عدم اطمینان در روند فعلی ارزهای دیجیتال به دلیل ترس سرمایه گذاران از تغییر در سیاست پولی فدرال رزرو ادامه دارد. انتظار می رود فدرال رزرو حداقل یک بار در سال 2022 نرخ بهره را افزایش دهد و در جلسه دو روزه خود در روز چهارشنبه به این نتیجه برسد که روند بازگشت باید تسریع شود.

این به معنای کاهش نقدینگی در بازارهای مالی و کاهش جریان ورودی به دارایی های پرریسک در ماه های آینده است. معامله‌گران باتجربه‌تر می‌دانند که قیمت بیت‌کوین پس از ایجاد سقف جدید قیمت، یک الگوی نزولی شکل گرفت و اخبار اساسی نیز به سقوط بیت‌کوین کمک کرد.

اگر بیت کوین محدوده حمایتی 47000 دلاری را از دست بدهد به 40000 دلار کاهش می یابد. اگرچه بعید است که 100000 دلار بیت کوین دیگر را پیش بینی کنیم، کارشناسان معتقدند که بیت کوین فرصت های خوبی برای خرید ارائه می دهد.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید