قیمت بیت کوین، امروز 14/09/08

فرادید| بیت کوین دوباره در یک روند صعودی است. امروز، 29 دسامبر، قیمت بیت کوین با 5.51 درصد افزایش به 57,428 دلار، معادل 1,717,872,478 جلد رسید.

بیت کوین یک ارز دیجیتال یا ارز دیجیتال است که در اصل به عنوان یک وسیله مبادله طراحی شده است. اما امروزه به عنوان ذخیره ارزش شناخته می شود. این ارز دیجیتال به جای تکیه بر واسطه هایی مانند بانک ها، از رمزنگاری برای مدیریت و ایجاد سکه استفاده می کند.

به گزارش فرادید؛ تاریخچه بیت کوین با اختراع این ارز توسط مردی ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو آغاز می شود. ناکاموتو ایده بیت کوین را از ایده های مختلف جامعه پانک قبرس گرفته است.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان به سرعت در حال رشد است و به عنوان یک ارز در بین جوامع آنلاین و آفلاین شناخته شده است. از اواسط سال 2010، برخی از شرکت ها، همراه با سایر روش های پرداخت، شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت جدید کرده اند.

به جرات می توان گفت که بیت کوین در این چند روز روزهای بهتری را سپری کرد. کریپتوکارنسی این برند در روز جمعه قیمت روانی 60000 دلار را به چالش کشید و سپس با کاهش ناگهانی آن را به شدت پایین آورد، احتمالاً به دلیل ترس از شیوع جدید ویروس کرونا.

این دارایی تنها در چند دقیقه بیش از 6000 دلار از ارزش خود را از دست داد و به 53500 دلار رسید. این موقعیت نزدیک به 400 میلیون دلار را در یک ساعت از بین برد.

این شدیدترین کاهش قیمت ها از سپتامبر (سپتامبر و اکتبر) بود. از آن زمان، بیت کوین تلاش کرده تا مقداری از ارزش از دست رفته خود را بازیابی کند، حتی در موارد متعددی از 55000 دلار نیز فراتر رفته است، اما متوقف شده است.

  استایل داغ سپیده خداوردی در جشن تولد نسیم ادبی + عکس

بیت کوین در حال حاضر با کمی بیش از 57000 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن نزدیک به 1 تریلیون دلار است.

تا جمعه گذشته، قیمت بیت کوین دو بار از سطح مقاومت 59,422 دلار فراتر رفت، اما نتوانست سطح روانی 60,000 دلار را دوباره آزمایش کند. این پیشرفت نشان می‌دهد که سناریو ۱ هنوز در حال انجام است و بیت‌کوین به سختی می‌تواند از منطقه جستجو از ۵۸۲۰۰ دلار به ۶۱۵۴۵ دلار پیشی بگیرد.

اگر فرض کنیم که خریداران موفق به تولید یک بسته روزانه شمع بیش از 61545 دلار می شوند، این روند به سمت قیمت های بالاتر را نشان می دهد. در این صورت، بیت کوین می تواند به سطح بعدی برسد، از 63500 دلار به 65571 دلار.

بستن شمع روزانه روی این منطقه، هر گونه روند نزولی را پاک می کند و یک روند صعودی جدید را آغاز می کند، که می تواند بیت کوین را تا 161.8 درصد اصلاح فیبوناچی تا 77908 دلار، بالاترین سطح در تاریخ، سوق دهد.

قیمت فوری بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید