قیمت آپارتمان کلنگی در تهران

عرضه پرونده های فروش در بازار مسکن با عنوان «مناسب برای سرمایه گذاری» در شرایطی افزایش یافته است که اکثر این آپارتمان ها بیش از 15 سال عمر دارند و اکثر آنها بیش از 20 سال عمر دارند.

بنگاه‌های معاملات ملکی مدعی هستند که این آپارتمان‌ها برای سرمایه‌گذاری مناسب هستند زیرا به اصطلاح «قیمت» دارند و مالک می‌خواهد با کمترین قیمت بفروشد.

در واقع چنین فایل هایی را می توان با نقدینگی نسبتاً کمتری خریداری کرد تا سرمایه گذارانی که بنا به دلایلی می خواهند از بازارهای دیگر خارج شوند، می توانند از این طریق با نقدینگی محدود وارد بازار املاک شوند.

البته واسطه ها دلیل دیگری هم دارند که این گونه املاک مسکونی را «پرونده سرمایه گذاری» می نامند و این چشم انداز تخریب و نوسازی در آینده است که می تواند بازدهی معقولی را از این نوع سرمایه گذاری برای خریدار خانه های قدیمی با سهم خوب به همراه داشته باشد. .

این آپارتمان ها علاوه بر ردیف سنی عمومی پرونده های سرمایه گذاری مناسب که در روزهای اخیر رو به افزایش بوده است، از نظر امکانات نیز عموما دارای ایراداتی هستند که بسیاری از آنها بدون آسانسور و پارکینگ هستند. اما در عین حال، مالک که احتمالاً یک سرمایه گذار ملکی است و در سه سال گذشته آپارتمان های قدیمی را با قیمت های مناسب خریداری کرده است، بازسازی های نسبتاً کاملی برای اسکان مستاجر انجام داده است.

خریداران سرمایه دیروز و فروشندگان امروزی که خانه های قدیمی را با امکانات معیوب خریداری کرده اند به خوبی می دانند که اگر بخواهند در بحبوحه رکود بازار را ترک کنند، باید خانه ای را برای فروش به خریدار بعدی عرضه کنند که ممکن است انگیزه داشته باشد. برای سرمایه گذاری ، بتوانید آن را رهن کنید و بخشی از قیمت معامله را از این طریق تضمین کنید. در نتیجه اکثر واحدهای مسکونی قدیمی بنا به نیاز بازسازی شده و اکنون برای فروش موجود است.

  اجرای دیدنی دختران افغان در عصر جدید

قیمت آپارتمان قدیمی

دیدگاهتان را بنویسید