قیمت آپارتمان کلنگی در تهران

در پی افزایش عرضه ملک در بازار مسکن در روزهای اخیر، آپارتمان های فرسوده ای که معمولاً بیش از 25 سال از عمر آنها می گذرد، در نقاط مختلف شهر به فروش گذاشته شده است که فروشندگان از تاکتیک های «بازسازی» املاک استفاده می کنند.

به طور کلی، فروش ملک در بازار فعلی مسکن کار آسانی نیست و با توجه به جدی بودن سایه رکود بر معاملات، فروشندگان حقیقی مجبورند برای پیش‌بینی امتیازی برای ملک خود با سایر عرضه‌کنندگان رقابت کنند که موجب جذب خریداران شود. .

به دلیل رقابت بین کمون ها و واحدهای قدیمی در چنین موقعیت محلی، اکثر بلوک های قدیمی به دلیل کمبود امکانات مانند آسانسور و سوختن مکرر نتایج کمتری به دست می آورند، صاحبان این بلوک ها از تاکتیک «بازسازی» برای فروش خود استفاده کرده اند. ویژگی.

در دو ماه گذشته بسیاری از خانه‌های کلنگی که برای فروش در بازار مسکن عرضه شده‌اند به‌طور کامل بازسازی شده‌اند و برخی نیز در حالی مطرح شده‌اند که بازسازی آنها هنوز کامل نشده است و واسطه‌ها می‌گویند این بلوک در حال بازسازی کامل است.

در برخی از آگهی های آپارتمان های قدیمی نیز از عبارت «نوسازی خانه» یا «نوساز» استفاده می شود تا این پیام را به خریدار اعم از مالک یا واسطه برسانند که کیفیت بازسازی قابل قبول است.

جدول زیر قیمت پیشنهادی تعدادی آپارتمان 20 سال به بالا را نشان می دهد که در روزهای اخیر برای متقاضیان ارسال شده است.

قیمت آپارتمان های قدیمی

  راه اندازی طرح فروش انحصاری 5 محصول سایپا

دیدگاهتان را بنویسید