قیمت آپارتمان های کلنگی در تهران

در ماه‌های اخیر با توجه به رکود بازار مسکن، صاحبان آپارتمان‌های مسن‌تر به امکان عرضه این واحدها برای فروش پی برده‌اند.

چه در مهرماه و چه در روزهای اول آبان ماه که فروشندگان آپارتمان های رده سنی تا 15 سال موقتاً فروش خود را متوقف کردند یا قبل از اینکه عرضه واحدهای مسکونی در بازار از تعداد متقاضیان فراتر رود، تعداد واحدهای قدیمی و قدیمی بالا بود. بلوک های آپارتمانی افزایش یافته، سن ساخت 20 سالی که صاحبان آنها در تلاش برای فروش هستند قابل توجه است.

بنگاه‌های معاملات ملکی می‌گویند آپارتمان‌های کلنگی که این روزها در بازار مسکن عرضه می‌شوند، عمدتاً از نوعی هستند که خریدار نمی‌تواند روی ارزش‌گذاری آنها تکیه کند. زیرا یا مساحت (مساحت زمین) ساختمان به گونه ای نیست که سهم قابل توجهی متعلق به مالک آپارتمان باشد و یا اینکه سرنوشت تخریب و نوسازی این ساختمان به دلیل مشکلاتی مانند مشکلات حقوقی و ارثی نامشخص است. سایر صاحبان خانه یا عدم تمایل آنها به ساخت و ساز.

به همین دلیل صاحبان این واحدهای مسکونی قدیمی تصمیم گرفته اند این واحدها را با قیمت مناسب برای فروش عرضه کنند.

در عین حال، برای موفقیت در فروش، حتی در بزرگترین رکود بازار مسکن، خانه های قدیمی همچنان نیاز به بازسازی دارند، به همین دلیل است که این روزها فایل های «بازسازی» در موتورهای جستجوی املاک نسبتا رایج شده است.

قیمت پیشنهادی خانه های کلنگی که به صورت زمینی عرضه نمی شوند، بلکه به عنوان واحد مسکونی در بازار عرضه می شوند و بنا به دلایلی چشم انداز روشنی برای زمان ساخت در آنها در کوتاه مدت وجود ندارد، گاهی تا 50 نیز می رسد. درصد زیر قیمت واحد جدید در یک محدوده. .

  مراسم بزرگداشت قربانیان سقوط هواپیمای اوکراینی

به عنوان مثال در حالی که هزینه یک واحد مسکونی نوساز در ستارخان بین 40 تا 45 میلیون تن و میانگین هزینه پرونده در این نقطه از شهر در حال حاضر 38 میلیون تن است، یک آپارتمان 28 ساله با پارکینگ و انباری واقع در طبقه چهارم ساختمان کهنسال در محدوده ستارخان بهبودی به قیمت هر متر مربع 21 میلیون تن می باشد.

قیمت آپارتمان های قدیمی

دیدگاهتان را بنویسید