قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

مشخصات پرونده های عرضه شده در بازار مسکن روز گذشته تهران حکایت از افزایش انعطاف قیمتی در عرضه مسکن نسبت به روزهای گذشته دارد.

تحقیقات نشان از آخرین وضعیت مسکن در تهران دارد، اگرچه کاهش قیمت‌های عرضه شده توسط فروشندگان مسکن در روزها و هفته‌های اخیر از فایل‌های عرضه شده در بازار مسکن مشهود بود، اما روز گذشته تعداد پرونده‌هایی که فروشندگان آنها انعطاف‌پذیری قیمت‌ها را افزایش دادند. بیشتر از روزهای قبل

دیروز تعداد قابل توجهی از پرونده هایی که در بازار مسکن تهران عرضه شد فایل سبز بود یعنی. واحدهای مسکونی با سطح قیمتی مناسب تر از قیمت معمول بازار. این فایل ها تقریبا در تمام نقاط تهران به خصوص در نیمه شمالی تهران بیشتر قابل مشاهده هستند.

دلیل این امر کاهش تقاضای مسکن در این مناطق پس از از دست رفتن فرصت خرید مسکن است.

مناطقی که پیش از این و سال‌های قبل از افزایش قیمت مسکن در کانون تقاضای مصرف‌کنندگان مسکن اعم از اولیه و متقاضیان قرار داشت، اما اکنون در اثر جهش قیمت مسکن دیگر در دسترس مصرف‌کنندگان نیست.

بازار معاملات مسکن در این مناطق مانند مناطق مصرفی منطقه 2 و منطقه 5 تهران که قبل از سال 97 و آغاز دوره اخیر پس از خروج تقاضای مصرفی از بازار به دلیل ضعف بنیه مالی، قطب مصرف مسکن بود. . این در حالی است که اکنون تقاضا برای سرمایه در این مناطق به دلیل تضعیف جذابیت سرمایه گذاری در بازار مسکن کاهش چشمگیری داشته است.

بنابراین انعطاف قیمت و کاهش قیمت در این مناطق در روزهای اخیر و به خصوص دیروز بیش از سایر نقاط تهران به چشم می خورد.

  نوسانات بازار ارز، کاهش دوباره قیمت دلار

قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

دیدگاهتان را بنویسید