قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

تعداد آپارتمان های فروشی در اکثر محله های تهران رو به افزایش است و بیش از چند ماهی است که آگهی هایی با عبارت فروشنده واقعی در موتورهای جستجوی املاک منتشر می شود.

روند تغییرات قیمت مسکن در هشت ماه اخیر از ابتدای سال جاری تاکنون به گونه ای پیش رفته است که عملا قیمت مسکن در اکثر مناطق نسبت به قیمت معاملات نهایی پایان سال 99 افزایش محسوسی نداشته است.

ثبات نسبی قیمت ها در مقایسه با تلاطمی که پیش از این بازیگران بازار مسکن بین سال های 1997 تا 1999 تجربه کرده بودند، بسیاری را به این نتیجه رسانده است که زمان عرضه املاکی است که برای سرمایه گذاری میان مدت در بازار مسکن خریداری کرده اند.

این امر منجر به افزایش تعداد افرادی شده است که قصد فروش ملک جدی را دارند و در نتیجه مشاوران املاک از عباراتی مانند “فروشنده واقعی” یا “100% فروشنده” و موارد مشابه دیگر به معدود خریداران حاضر استفاده می کنند. بازار، یک سیگنال بدهید که فایل ارزش بررسی دارد.

البته یکی دیگر از دلایلی که برخی دلالان در آگهی های املاک خود از این عبارت استفاده می کنند این است که می دانند برخی از آگهی های موجود در بازارهای آنلاین املاک صرفاً به منظور بررسی وضعیت بازار و پیش بینی قیمت ها است. ملک در حال حاضر در رکود است. مالک هنوز تصمیم نهایی در مورد فروش نگرفته است.

تشخیص اینکه آیا آگهی ملک خود متعلق به پرونده ای است که مالک آن قصد فروش جدی دارد یا خیر برای خریداران مشکل است و به همین دلیل برخی از واسطه ها از عبارت فروشنده واقعی در متن آگهی استفاده می کنند تا این اطمینان را به آنها بدهند. شاکیان که پرونده در صورت انتخاب خریدار مانع از انعقاد قرارداد مالک نمی شود.
قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

  طرز پخت ماهیچه پیشانی; لذت طعم خاص و غیر معمول

دیدگاهتان را بنویسید