قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

پس از تعطیلات عید سعید فطر، بنگاه های معاملات ملکی خود را برای ورود به بازار مسکن با نبض معاملاتی سریعتر از ماه گذشته آماده می کنند.

بازار مسکن از نظر حجم معاملات مسکن در فروردین ماه کاملاً عادی و منطقی سپری شد و بر اساس آمار در این ماه نیمه تعطیل 3400 معامله انجام شد که برابر با حجم معاملات ماه های مشابه طی سال های گذشته است. از رفاه و ثبات

این در حالی است که در سال های 1377 تا 1400 به دلیل رکود تورمی در بازار مسکن معاملات بسیار پایینی صورت می گرفت و امسال برای اولین بار در سه سال متوالی حجم ماهانه معاملات مسکن در سال جاری به حالت عادی رسید. آوریل.

اگرچه نیمه اول اردیبهشت ماه مصادف با ایام ماه مبارک رمضان بود که به طور سنتی شاهد کاهش معاملات ملکی بودیم، اما انتشار آمار رسمی در فروردین ماه، دلالان املاک را بر آن داشت تا در پایان ماه مبارک رمضان حساب ویژه ای باز کنند که در نظر آنها این هفته است. تعداد متقاضیان خرید آپارتمان به تدریج در حال افزایش است.

البته اگر بازار به طور سنتی هر سال پیش برود، معمولا پیک معاملات مسکن به تابستان و پس از پایان سال تحصیلی موکول می شود، اما کندی نسبی فروردین و ماه رمضان احتمالا از بازار محو می شود و بر تعداد آن افزوده می شود. بازدیدکنندگان برای خرید در نیمه دوم ماه مه. اضافه خواهد شد.

قیمت آپارتمان

  خرید محصولات تخفیف دار از فروشگاه های افق کوروش در 406 شهر برای دارندگان کارت هواداران پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید