قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

در ابتدای دومین ماه سال تعداد فروشندگان در بازار مسکن افزایش یافته است.

افزایش تعداد آپارتمان های فروشی در اکثر مناطق مصرفی بازار مسکن اتفاقی است که بنگاه های معاملات ملکی در دو سه روز اخیر پس از پایان آخرین تعطیلات متوالی از آن خبر داده اند. بررسی پرونده های جدید ثبت شده در بازارهای جستجوی آنلاین و ثبت آگهی های ملکی در روزهای اخیر کاملاً محسوس بوده است.

البته با وجود ظرفیت فضای مجازی، بسیاری از آگهی ها به صورت شخصی توسط مالک ثبت می شود، اما رویه کارگزاران فعال املاک در هر منطقه این است که هر روز آگهی های جدید را رصد می کنند و با آگهی دهندگان تماس می گیرند و آمادگی خود را برای ملک خود اعلام می کنند که برای ملک خود اقدام کنند. بازدید کنید.

به این ترتیب نمایندگی ها معمولا با افزایش یا کاهش تعداد فایل های فروش آشنایی نسبی دارند و در حال حاضر تا ابتدای هفته جاری هر روز بر فایل های فروش افزوده می شود. به نظر می رسد برخی از فروشندگان با نزدیک شدن به هفته پایانی ماه مبارک رمضان تصمیم به عرضه املاک خود در بازار مسکن کرده و عملا آماده ورود به بازار پس از ماه مبارک رمضان هستند.

به‌طور سنتی پیش‌بینی می‌شود تعداد مراجعات شخصی متقاضیان ملک پس از پایان ماه رمضان افزایش یابد و در نتیجه انگیزه فروش در بین فروشندگان بالقوه در بازار مسکن در حال افزایش است.

قیمت آپارتمان

  قیمت طلای جهانی امروز 28.11.1400 است

دیدگاهتان را بنویسید