قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از دلالان املاک، در روزهای اخیر تعداد متقاضیان مسکن برای مراجعه حضوری به ملک نسبت به یکی دو ماه گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

گسترش تاج از یک سو و افت بازار مسکن به دلیل تفاوت قیمت ها بین متقاضیان مسکن از سوی دیگر، مدت هاست که تمایل متقاضیان ملک را برای مراجعه حضوری به ملک کاهش داده است.

خریدارانی که به گفته واسطه‌ها نمی‌توانستند انگیزه جدی برای خرید داشته باشند، اغلب به سادگی گوشی را جستجو می‌کنند و عکس و فیلم واحدهای فروش را درخواست می‌کنند و کمتر تمایلی به مراجعه حضوری دارند.

کارگزاران می گویند که چنین رفتاری از سوی مناقصه گران از این واقعیت ناشی می شود که آنها بیشتر به دنبال پیشنهادهای ملکی با درجات مختلف راحتی از نظر امکانات و موقعیت مکانی هستند، بنابراین از قرار ملاقات حضوری خودداری می کنند.

البته گروهی از خریداران نیز انگیزه خاصی از معامله دارند، اما چون فایل مناسب سلیقه آنها در بازار محدود است، سبک خرید خود را برای رعایت شرایط تاج تغییر داده و ترجیح می دهند از ملک مجازی بازدید کنند. قبل از بازدید

اما بررسی میدانی حاکی از افزایش چشمگیر متقاضیان مسکن در روزهای اخیر است که حتی قبل از تماس با پرونده های ثبت شده در بازارهای آنلاین املاک، شخصا با واسطه ها تماس گرفته و پرونده های موجود را جویا می شوند. آنها سلیقه خود را می گیرند.

به نظر می رسد با فرا رسیدن بهمن ماه، از هفته آینده بر حجم مراجعات شخصی افزوده شود. در عین حال این مراجعات بیشتر در مناطق مصرفی و میانی شهر مشاهده می شود و دلالان املاک فعال در منطقه یک و سه و منطقه لوکس منطقه 2 مدعی هستند که هنوز خبری از افزایش این تعداد نیست. متقاضیان متقاضی مسکن در این مناطق هستند.

  وضعیت آشفته تغذیه دانشجویان در خوابگاه

قیمت آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید