قیمت آپارتمان در منطقه 2 تهران

آخرین بررسی میدانی بر اساس اطلاعات موجود در فایل های فروش مسکن در منطقه دو تهران حاکی از افزایش تعداد پرونده های قیمت مسکن در این منطقه است.

سه ماهه دوم تهران یکی از پنج منطقه اول پایتخت از نظر بالاترین سطح معاملات ملکی در سال های اخیر است که به طور میانگین ماهانه حدود 8 تا 90 درصد معاملات مسکن پایتخت در این منطقه انجام می شود. این منطقه نیز در میان مناطق 22 گانه تهران منطقه ای ویژه است.

با توجه به وسعت این منطقه و موقعیت جغرافیایی آن دو نوع تقاضای مسکن در این منطقه وجود دارد و در واقع بازار مسکن در منطقه دو را می توان از نظر نوع تقاضای ملک و متقاضیان آن به بازار دوگانه تعبیر کرد.

بازار مسکن منطقه 2 از یک سو بازار مصرف و از سوی دیگر بازار سرمایه است. از آنجایی که در این منطقه هم محله مصرفی و هم محله لوکس وجود دارد، منطقه دوم تهران از یک سو محلی برای خریدهای سرمایه ای لوکس و از سوی دیگر محل خرید مصرف کننده است.

در حالی که سایر مناطق تهران یا به عنوان مناطق لوکس و گران قیمت شناخته می شوند و یا محله هایی که تمرکز تقاضای مصرف کنندگان در آنها عادی است. بررسی های اخیر از شرایط بازار مسکن در منطقه دو تهران نشان می دهد که تعداد فایل های با قیمت مناسب در این منطقه افزایش یافته است.

تعدادی از فروشندگان مسکن در نقاط مختلف این منطقه از پایتخت طی روزهای اخیر قیمت واحدهای مسکونی خود را تعدیل کرده اند و اکنون متقاضیان این منطقه نیز مانند سایر نقاط تهران به تنوع بیشتری از پرونده ها دسترسی دارند. با سطوح قیمتی مناسب

  قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران

در جدول تکانه‌های بازار، برخی از فایل‌هایی که روز گذشته در بازار مسکن منطقه دو تهران عرضه شد، در زیر آمده است:

قیمت آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید