قیمت آپارتمان در منطقه یک تهران

بازار مسکن تهران در منطقه یک در روزهای اخیر با افزایش متقاضیان متقاضی واسطه مواجه است و به نظر می رسد بخشی از این توصیه ها متعلق به سرمایه گذارانی باشد که قصد سکونت در مسکن را ندارند.

میانگین هزینه معاملات قدیمی آذرماه در شمالی ترین و گران ترین منطقه تهران یعنی منطقه یک 69 میلیون تن بوده است.

در عین حال بررسی پرونده های موجود برای فروش در بازار مسکن منطقه یک نشان می دهد که قیمت آپارتمان نوساز در اکثر محله های این منطقه بین 90 تا 100 میلیون تن و قیمت ها کمتر یا بالاتر از این است. میزان. در چندین محله این منطقه دیده می شود.

بررسی پرونده های موجود در بازار مسکن شمال شهر نشان می دهد که کف زمین تحویل در این منطقه از 80 تا 90 متر مربع است و مساحت کمتر از این حداقل در بین فایل های موجود در بازار فعلی

متقاضیان در بازار مسکن امروز ترکیبی از دو گروه شامل نامزدهای آینده برای تبدیل و سرمایه گذاران ملکی هستند. اگرچه سرمایه گذاران ملکی از ابتدای امسال وجود داشته اند و رفتارشان در مقاطع مختلف متفاوت است، اما در بازار مسکن در شب عید به نظر می رسد انگیزه کافی برای خرید و حضور در بازار دارند.

در یکی دو روز اخیر خبرهایی مبنی بر معافیت خانه های 20 میلیارد تنی از مالیات املاک لوکس در سال 1401 منتشر شده است که در صورت تصویب نهایی مجلس می تواند انگیزه خرید سرمایه در شمال را افزایش دهد. از شهر.

در واقع، ابزار مالیاتی که باید به سیاستمداران در تنظیم بازار کمک کند، اگر در قالب یک پیش‌بینی انتشار گسترده عقیم شود، در واقع نمی‌تواند مانع از ورود تقاضای مصرف‌کننده به بازار در سال آینده شود.

  مجازات هک چیست؟

قیمت آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید