قیمت آپارتمان در مرکز پایتخت

منطقه 6 شهر تهران در روزهای اخیر با استقبال بیشتری از علاقه مندان به خرید خانه مواجه شده است و این وضعیت باعث شده تا بازدید از پرونده هایی که تا پایان خرداد ماه مورد استقبال قرار نگرفتند، افزایش یابد.

منطقه هفت یکی از مناطق پرجنب‌وجوش در مرکز شهر تهران است که به دلیل مجاورت با منطقه شش که مرکز کاربری اداری محسوب می‌شود، با تقاضای بالای مسکونی مواجه است. از آنجایی که کارگران مرکز شهر به راحتی می توانند در کمترین زمان از این منطقه به دفاتر مختلف که عمدتاً در منطقه ششم مستقر هستند، تردد کنند.

از سوی دیگر مناطق منطقه هفت به دو دسته قیمتی اصلی تقسیم می شوند که شامل رده قیمتی متوسط ​​و پایین می باشد و خیابان هایی مانند سبلان و شهید مدنی در این دسته قرار می گیرند. دسته دوم مناطق متوسط ​​قیمت است که شامل خیابان های مطهری، سهروردی و جلفا می شود.

به این ترتیب منطقه هفت یکی از مناطق مهم بازار مسکن در شهر تهران است که می تواند پاسخگوی انواع تقاضای مسکن از طبقه متوسط ​​به پایین و از طبقه متوسط ​​به بالا باشد.

این موقعیت ممتاز دلیل آن است که تعداد خریدارانی که در این منطقه جستجو می کنند و همچنین تعداد آپارتمان های ارسالی برای فروش در مناطق مختلف آن، در هفته های اخیر به سرعت افزایش یافته است، در حالی که در اکثر مناطق، خریداران با کمبود آپارتمان های نوساز با یکدیگر روبرو هستند، وضعیت عرضه نوسازها در این منطقه کمی بهتر است.

شش درصد از معاملات مسکونی کل شهر تهران در ماه گذشته به آپارتمان های مسکونی واقع در منطقه هفت اختصاص داشت و طبق اعلام بانک مرکزی میانگین قیمت هر مترمربع مسکن در معاملات اخیر این منطقه (شامل متوسط ​​به پایین) و محله های متوسط ​​به بالا ) 37 میلیون و 700 هزار تومان.

  تفاوت بین علائم اومیکرون و دلتای کرونری چیست؟

قیمت هر آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید