قیمت آپارتمان در شرق تهران

مناطق چهارم و هشتم تهران واقع در شرق پایتخت را می توان به عنوان دو منطقه پرتقاضا در بازار مسکن معرفی کرد که محدوده قیمتی نسبتا متنوعی را شامل می شود.

در دو منطقه همجوار، چهار و هشت محله مختلف با سطوح قیمتی متفاوت وجود دارد که می تواند پاسخگوی نیاز متقاضیان مسکن با بودجه های متفاوت باشد. به عنوان مثال محله هایی مانند خواجه عبدالله انصاری و شمس آباد از جمله محله های نسبتا گران قیمت شرق تهران هستند که میانگین قیمت مسکن در هفته های اخیر به ترتیب 55 و 45 میلیون تن بوده است.

همچنین محله های تهرانپارس، مجیدیه، نارمک و رسالت از جمله محله های متوسط ​​قیمت شرق تهران هستند و در محدوده قیمتی 30 تا 40 میلیون تن در هر مترمربع پاسخگوی تقاضای مسکن هستند. در حال حاضر متوسط ​​هزینه مسکن در منطقه تهرانپارس و مجیدیه حدود 366 میلیون تن، در نارمک 353 میلیون تن و در محدوده بزرگراه رسالت 323 میلیون تن است.

محله های وحیدیه، گلبرگ، استخر و برخی دیگر از محله های شرق تهران را نیز می توان محله هایی معرفی کرد که خانه هایی با قیمت متوسط ​​شهری (حدود 30 میلیون تن در هر متر مربع) یا کمتر از آن یافت می شود. بر اساس آمارهای خام قیمت معاملات در این محله ها در هفته های اخیر، میانگین قیمت هر مترمربع مسکن در وحیدیه، گلبرگ و استخر به ترتیب حدود 24، 31 و 32 میلیون تن برآورد شده است.

بر اساس آخرین گزارش بانک مرکزی از معاملات مسکن در آذرماه، میانگین قیمت تمام شده مسکن در منطقه چهار 35.5 میلیون و در منطقه هشتم 280 میلیون تن بوده است.

  سرنوشت بورس تهران چه خواهد شد؟

قیمت آپارتمان در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید