قیمت آپارتمان در تهران

از آنجایی که فروشندگان خانه کمی قیمت های پیشنهادی خود را نسبت به چند هفته پیش تغییر دادند، پیشنهاد دهندگان در واکنش به قیمت های جدید اعلام شده نسبت به این معامله شک داشتند.

بنگاه های معاملات ملکی می گویند در سه هفته اخیر برخی از فروشندگان اصرار بر افزایش قیمت پیشنهادی خود داشته اند به طوری که حتی با وجود تقاضای زیاد خریداران به قیمت قبلی، فروش با آن قیمت را متوقف کرده اند.

افزایش نرخ ارز در هفته های اخیر و به دنبال آن التهاب در بازار سکه و طلا، بازار مسکن را بر آن داشته تا با حساسیتی مشابه در 4 سال گذشته نسبت به این شرایط واکنش نشان دهد و این امر در افزایش قیمت حراجی منعکس شده است. .

اما اولین واکنش خریداران به قیمت‌های جدید این است که با چانه‌زنی و اعلام شرایط نسبتاً مساعد پرداخت، سعی دارند فروشنده را از افزایش قیمت منصرف کنند. اما وقتی با تمایل فروشنده برای افزایش قیمت مواجه می‌شوند، اغلب تصمیم می‌گیرند در صورت عدم نیاز به معامله، به جستجو ادامه دهند.

این گروه از خریداران معتقدند با توجه به اینکه آینده نرخ ارز مبهم است و نمی‌توانند ادامه التهاب ارز را به طور قطع پیش‌بینی کنند، زمینه کافی برای پذیرش افزایش قیمت‌ها را ندارند.

با این حال، گروهی از خریداران به نحوی خوش نیت هستند و سعی می کنند همزمان دو معامله برای فروش ملک قبلی و خرید یک خانه جایگزین انجام دهند، در نتیجه حتی پس از اینکه فروشنده قول داد این کار را به قیمت نهایی انجام دهد. برخی مایل به انجام آن هستند.آنها این کار را انجام می دهند زیرا شرایط ایده آل برای آنها انجام دو معامله همزمان است که دستیابی به آن دشوار است.

  عکس های تکان دهنده از برنده پولیتزر 2022

قیمت آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید