قیمت آپارتمان تا 60 متر در تهران

محدوده قیمت واحدهای مسکونی کوچک در بورس این واحدهای مسکونی در حال حاضر به طور میانگین کمتر از یک میلیارد و 500 میلیون تن است.

بررسی آخرین وضعیت مسکن شهر تهران در مناطق مختلف نشان می دهد که در حال حاضر در بورس اوراق بهادار عرضه واحدهای مسکونی کوچک زیر 60 مترمربع، اکثر پرونده ها کمتر از یک میلیارد و 500 فقره است. میلیون تن

این در حالی است که در این مناطق حتی فایل های کوچک با هزینه کل کمتر از یک میلیارد وجود دارد، اما این فایل ها واحدهایی بدون تجهیزات (پارکینگ، انباری، آسانسور) بوده و عمر طولانی دارند.

در حال حاضر این دسته از پرونده ها عمدتاً در محله های مصرفی واقع در محله های 8، 9 و 10 تهران متمرکز است، اما در سایر محلات و مناطق می توان فایل های کوچک را شناسایی و خریداری کرد. این در حالی است که مرکز تحویل این آپارتمان ها که در آن چندین پرونده کوچک با مساحت کمتر از 60 متر مربع و هزینه کل کمتر از یک میلیارد و 500 میلیون تن و گاهی کمتر از یک میلیارد تن در آن وجود دارد، می تواند جستجو و بازدید شود سه منطقه ذکر شده است.

منطقه 8 تهران در شرق تهران و مناطق 9 و 10 در جنوب غربی تهران واقع شده اند.

از سال های گذشته تاکنون این سه منطقه مرکز عرضه آپارتمان های کوچک بوده و اکنون متقاضیان این مناطق امکان بازدید و یافتن فایل های مربوط به فروش آپارتمان با قیمت مناسب را دارند. جدول زیر تعدادی از پرونده هایی است که روز گذشته در بازار مسکن تهران منتشر شد.

  рабочее 1xbet Зеркало на Сегодня Прямо только 1хбет Зеркало 1xbet Бесплатно Скачать

این واحدهای مسکونی زیر 60 متر مربع مساحت دارند و اکثر آنها در منطقه 8 پایتخت واقع شده اند. البته در سایر مناطق بازار املاک نیز فایل های کوچک عرضه شده است که اغلب از فایل های عرضه شده در بازار مسکن در مناطق 8 تا 10 تهران قیمت بیشتری دارند.

قیمت آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید