قطعات BS; آتش سوزی مرسدس بنز

440326 394 خبر مرکزی

BS Teile Center در آلمان فروشگاهی است که قطعات و لوازم جانبی خودروهای مرسدس بنز به ویژه مدل های AMG را به فروش می رساند. این شرکت اخیرا پروژه ای را برای مرسدس-AMGGTR به پایان رساند که پس از تعویض موتور، قدرت آن به 891 اسب بخار رسید.

AMG GT R استاندارد از یک موتور 4 لیتری توربو با قدرت 577 اسب بخار استفاده می کند که نشان می دهد این تیونر تغییرات عمیق و موفقیت آمیزی ایجاد کرده است.

ارتقاء پیشرانه شامل نصب توربوشارژرهای بزرگتر، دریچه جدید و ورودی هوای فیبر کربنی، تهویه مطبوع جدید، سیستم اگزوز و مبدل کاتالیزوری جدید است.

علاوه بر موارد فوق، تغییراتی در ساختار کلاچ ایجاد شده است، اما گیربکس 7 سرعته استاندارد حفظ شده است. همچنین تغییراتی در کلاچ برای هماهنگی بیشتر ماژول گیربکس با افزایش قدرت درایو ایجاد شده است.

نمای بیرونی نیز شامل پیشرفت های جذابی مانند سپر جلو، سپر جانبی، رکاب های جانبی، گلگیرها و سپر عقب و همچنین یک دیفیوزر جدید است. چراغ های جلو نیز همانند چراغ های اصلی جدید هستند.

چرخ های 20 اینچی جدید با رنگ خاکستری تیتانیوم مات منظره زیبایی را ایجاد می کنند. لاستیک های Pilot Cup 2 میشلین برای به حرکت درآوردن غول آتش نشانی آلمانی استفاده شد.

شایان ذکر است بال عقب از نوع اکتیو بوده که قابلیت تنظیم الکترونیکی دارد. همچنین 9 حالت قابل انتخاب برای سیستم پایداری الکترونیکی خودرو وجود دارد:

  قیمت طلای جهانی امروز 23/10/1400

دیدگاهتان را بنویسید