قدوس را در پست دفاع راست بازی کنید

یکی از نشریات مورد بحث در تیم ملی فوتبال ایران دفاع راست این تیم است که در گذشته با حضور بازیکنان بزرگی چون ابراهیم آشتیانی منصور پورحیدری جواد زرینچه، نعیم سعدوی، مهدی مهدوی حسین کعبی با حضور خسرو حیدری، رامین رضاییان و وریا غفوری یکی از نقاط قوت این تیم در سال های اخیر بوده است اما در سال های اخیر به محل بحث و انتقاد تبدیل شده است.

صادق محرمی، مدافع راست جوان دیناموزاگرب از زمان روی کار آمدن دراگان اسکوچیچ به مرد اول این تیم تبدیل شده است و اسکوچیچ علیرغم همه انتقادها نسبت به عملکرد محرمی، در حضور بازیکنانی چون اسماعیلی فر، تیکداری و سیامک نعمتی خود را نشان داده است. مهدی شیری.

قدوس را در پست دفاع راست بازی کنید

در این شرایط که صادق محرمی مدت ها در تیم باشگاهی خود نیمکت نشین بود، سامان کودوس در پست جدید خود در تیم برنتفورد امیدها را برای تقویت این پست افزایش داد.

هافبک ایرانی برنتفورد که در این فصل چندین بازی برای تیمش انجام داده است، در روزهای گذشته در ترکیب تیم مقابل تاتنهام حضور داشته و از قضا در مقابل شان هیونگ مین، هافبک کره ای تاتنهام هاتسپر که در دیدار با ایران و جنوب برگزار شد، درخشید. کره راست تیم ملی را تبدیل به اتوبان کرده بود.

کودوس برای اولین بار در این مسابقه به عنوان هافبک دفاع راست بازی کرد و همه راه ها را برای نفوذ سون هیونگ مین به دروازه تیمش بست و همچنین توماس فرانک را تحسین کرد.

این عملکرد کودوس به عنوان بازیکنی که در پست دفاع راست بازی می کرد، روی موقعیت صادق محرمی در تیم ملی متمرکز بود و شاید کودوس که نتوانست موقعیت ثابتی در خط هافبک تیم ملی به دست آورد، در پست مناسب کار کند. در دفاع . گرفت و با قدرت هجومی خود وزن بیشتری به این پست در تیم ملی داد.

  فواید سلامتی هویج بنفش

البته تصمیم نهایی در این مورد بر عهده دراگان اسکوچیچ است که بارها گفته است که به یک دفاع راست کلاسیک نیاز دارد که بیشتر به دفاع متعهد باشد تا اینکه بخواهد حمله کند و پشتش را در برابر حملات خالی کند.

دیدگاهتان را بنویسید