قدردانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از مدیرعامل بانک رفاه کارگران

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در این مراسم گفت: با اجرای کامل قانون جامع خدمات ایثارگران در بانک رفاه، در راستای رفع مشکلات و دغدغه های ایثارگران گام برداریم.

قدردانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از مدیرعامل بانک رفاه کارگران

به گزارش خبرداغ، دکتر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از اقدامات موثر دکتر اسماعیل لالقانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیگیری پرونده ایثارگران و ترویج فرهنگ نفس قدردانی کرد. -ایثار و جهاد و شهادت در این بانک. به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در مراسمی با حضور دکتر رحیمی نسب دبیر هیات وزیران، مشاوران امور ایثارگران، حجت الاسلام والمسلمین تقفی مشاور وزیر اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران و ایثارگران. کریمی فرمانده بسیج و مدیر هسته گزینش بانک رفاه کارگران در دفتر مدیرعامل بانک برگزار شد، لوح تقدیر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به دکتر لالقانی تقدیم شد.

لازم به ذکر است در این جلسه دکتر رحیمی نسب دبیر مشاوران هیات وزیران در امور ایثارگران و حجت الاسلام والمسلمین تقفی مشاور وزیر اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران نیز سخنرانی کردند. للهگانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران حمایت، حمایت و خدمات رسانی به ایثارگران. ارزیابی شد

3 1 خبر مرکزی

  مهمترین مشکل بازار خودرو در ایران چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید