قدرت پهپاد ایرانی از رژیم صهیونیستی ناامید شد

ابوالفضل ابوترابی وی با اشاره به توانمندی های پهپادی کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران در رتبه چهارم قرار دارد قدرت پهپاد دنیایی که در آن این موفقیت با تکیه بر نیروی درونی و به هیچ وجه به دست می آید تحریم کردن دشمنان با مشکل مواجه نمی شوند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: امروزه در کشور ما پهپاد ساخته و ساخته می شود که در یکی از آنها می توان به ساخت پهپادهایی با برد چهار هزار کیلومتر اشاره کرد.

ابوترابی گفت: خودکفایی در تولید پهپاد نقش مهمی در تامین نیاز ایران به هواپیماهای جنگنده دارد. کار هواپیمای نظامی را انجام دهید.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس افزود: پس از موفقیت جمهوری اسلامی باید به موفقیت پهپاد در محور مقاومت در منطقه اشاره کرد. و او با هواپیمای جنگنده پرواز می کرد.

قدرت پهپاد ایرانی از رژیم صهیونیستی ناامید شد

مجلس نمایندگان آمریکا اخیرا طرحی ضدایرانی را در راستای سیاست ارعاب توان دفاعی ایران تصویب کرد. مجلس نمایندگان آمریکا با 424 رای موافق و 2 رای مخالف لایحه ای را تصویب کرد که در آن خواستار توقف قابلیت های پهپادهای ایران شد. البته این طرح ضد ایرانی موسوم به قانون تعطیلی پهپادهای ایرانی (SIDA) برای تبدیل شدن به قانون نیازمند تصویب سنا و امضای رئیس جمهور آمریکا است.

  خبر خوب برای قیمت بنزین

دیدگاهتان را بنویسید