قدرت ایران را با تحویل یک نفتکش غول پیکر به ونزوئلا نشان دهید

علی زارای امشب به خبرنگاران گفت: تانکر نفت افرامکس شرکت صدرا بوشهر با وزن 21 هزار و 500 تن و ظرفیت 113 هزار تن و دارای 250 متر طول، 44 متر عرض، 21 متر ارتفاع و 14.8 متر آبخور است که با تلاش و کوشش طراحی، ساخته و ساخته شده است. از متخصصان این شرکت

مدیرعامل یک شرکت صنایع دریایی ایران صدرا ادامه داد: این نفتکش به همراه مدارک در جلسه رئیس جمهور ایران و ونزوئلا بنا به درخواست آیت الله رئیسی رئیس جمهور ایران به یک کارفرمای ونزوئلایی تحویل داده شد.

وی افزود: در پی آزمایش های اخیر در فضای باز و بین المللی، همزمان با سفر نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا به تهران، دومین نفتکش ایرانی به نام افرامکس به رئیس شرکت ملی نفت ونزوئلا تحویل داده شد.

زارای افزود: به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع) و 8 ستاره بر روی پرچم ونزوئلا، بوق نفتکش وی 8 بار در خلیج فارس به صدا درآمد.

    نمایش قدرت ایران در راه با تحویل نفتکش غول پیکر به ونزوئلا / 2 نفتکش دیگر

صدرا، مدیرعامل شرکت صنعتی دریایی ایران گفت: همزمان با تحویل مدارک کشتیرانی به ونزوئلا، رئیس جمهور کشورمان با پل کشتی و کاپیتان ایرانی مستقر در نفتکش افرامکس ۲ تماس گرفت و از تلاش شرکت صنعتی دریایی ایران برای ساخت این نفتکش قدردانی کرد. وی به بررسی توانمندی های صنعت کشتی سازی ایران پرداخت.

زارای گفت: قرارداد ساخت دو کشتی دیگر توسط شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا با ونزوئلا امضا شد.

  شمسایی: با قدرت در جام ملت های آسیا شرکت می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید