قتل یک پسر به دلیل اختلافات خانوادگی

414078 484 خبر مرکزی

اختلافات خانوادگی دوباره خونین شد و منجر به جنایت شد. متهمان این پرونده ها توسط پلیس بازداشت شده و تحت تحقیقات قرار دارند. در مورد اول، مردی دو سال پس از مرگ پسرش به قتل او اعتراف کرد.

سرهنگ بهزاد عبدیان، فرمانده انتظامی شهرستان پردیس در خصوص این پرونده گفت: در پی اعلام کشف جسد جوان در تاریخ 9 آذرماه سال جاری، موضوع در دستور کار کارآگاهان آگاهی شهرستان پردیس قرار گرفت. وی افزود: بلافاصله پلیس آگاهی به محل اعزام شد و با جسد پسر جوانی مواجه شد.

فرمانده انتظامی پردیس افزود: با پیگیری های انجام شده مشخص شد جسد متعلق به مردی 27 ساله است. اما به دلیل پیچیدگی موضوع، کشف جسد در بررسی های اولیه نتیجه ای در بر نداشت. سرهنگ عبدیان گفت: رسیدگی به این قتل در نهایت به تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی منجر شد و مشخص شد این قتل به دلیل اختلافات خانوادگی بوده است.

فرمانده انتظامی کمپ یادآور شد: با توجه به پیچیدگی و اهمیت موضوع، با هماهنگی مقام قضایی، تحقیقات لازم و فنی از تک تک اعضای خانواده مقتول انجام شد. سرانجام پدر مقتول دو سال بعد به اعتراف خود اعتراف کرد. قتل را یک اختلاف خانوادگی توصیف می کند. متهم هم اکنون در بازداشت به سر می برد و تحقیقات برای روشن شدن جزئیات این پرونده ادامه دارد.

دومین جنایت نیز به دلیل اختلافات خانوادگی در استان بوشهر رخ داد و مردی 35 ساله کشته شد.

سردار حیدر سوسنی فرمانده انتظامی استان بوشهر توضیح داد: ساعت 18 اولین روز آبان ماه سال جاری پس از اعلام یک فقره تصادف که منجر به اصابت چاقو در یکی از روستاهای کنگان و جان باختن 35 نفر شد. -پیرمردساله اقدامات لازم توسط کارآگاهان پلیس یا عاملان جنایت آغاز شده است.

  طرز تهیه لقمه مرغ خانگی

وی افزود: با بررسی این حادثه و بازجویی از متهمان، سرانجام کارآگاهان پلیس آگاهی دریافتند یکی از بستگان مقتول عامل اصلی قتل بوده که پس از برخورد متواری شده است. “

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: با شناسایی زوایای پنهان پرونده و انجام اقدامات روانی، در نهایت متهم این قتل توسط خانواده اش معرفی و تحویل پلیس آگاهی شد. سوسنی گفت: متهم اعتراف کرد که به دلیل اختلافات خانوادگی اقدام به قتل با چاقو کرده و پس از تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

پرونده متهم در دستگاه قضایی در حال رسیدگی است و پس از روشن شدن تمامی ابعاد پرونده، کیفرخواست برای حضور متهم در دادگاه تنظیم می شود. در حادثه ای دیگر مردی که با همسرش درگیر شده بود به سمت او شلیک کرد اما زن جوان با وجود جراحات وارده جان سالم به در برد.

سرهنگ جلیل موسوی، فرمانده انتظامی شهرستان هوی درباره متهم توضیح داد: این مرد پس از خروج از یکی از شعبه های حل اختلاف در هوی، با اسلحه گرم همسرش را مجروح و متواری، دستگیر شد.

وی علت این درگیری را اختلاف خانوادگی عنوان کرد و افزود: همسر ضارب که به صورت جزئی مجروح شده بود در سلامت کامل به سر می برد و ضارب پس از تشکیل و مختومه شدن پرونده تحویل مقام قضایی شد.

روز قبل دعوای خانوادگی پسر جوان با پدر و مادرش باعث شد تا پدر و مادرش را بکشد. اعتیاد مرد جوان به هروئین دلیل اصلی این اختلافات بود. کارآگاهان بوشهر ساعت 12 ظهر دوشنبه از وقوع این جنایت در یکی از محله های این شهر مطلع شدند و با حضور در محل متوجه شدند این زوج با ضربات چاقو کشته شده اند.

  فرضیات ترکیه در مورد عضویت فنلاند و سوئد در ناتو

در تحقیقات اولیه مشخص شد که این جنایت توسط یکی از آشنایان انجام شده است. کارآگاهان به پسر مقتول مشکوک و به تعقیب مرد 38 ساله فراری پرداختند. متهم پس از دو ساعت تحقیقات پلیسی شناسایی و دستگیر شد.

وی پس از مراجعه به پلیس آگاهی به قتل پدر و مادرش اعتراف کرد و گفت که معتاد به هروئین بوده و مدتی با پدر و مادرش درگیر بوده و در نهایت همین اختلافات خانوادگی منجر به قتل وی شده است. متهم نیز در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و باید به زودی صحنه جنایت را باز کند و توضیح دهد که چگونه این حادثه خونین را درک کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید